r10.net davetiyesi

Kodla Büyü

iambilisimci

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar r10.net davetiyesi olan var mı acaba?Nereden bulabiliriz?üye olmak istiyorum da.

iambilisimci' Alıntı:
yok mu ya bilgisi olan?Parayla falan satmıyorlar mı bunu?:)
..
bence boşuna uğraşma sen.

daha forumdaki ARAMA BUTONU nu kullanmayı bilmiyorsun. r10 da ne yapacaksın :!:
..

Eğer bilgi öğrenmekse amacınız buna gerek yok googledearat hertürlü bulursunuz. Ticaret yapmaksa amacınız wmaracı yeterlidir. MErak ediyorsanız aramaya devam ediniz.

BaRBaRYaN' Alıntı:
iambilisimci' Alıntı:
..

..
Lütfen doğru üslupla konuşun.Neyi bilip bilmediğimi sen nereden bileceksin?Anlaşılan sen çok şey biliyorsun.

herotürk' Alıntı:
Eğer bilgi öğrenmekse amacınız buna gerek yok googledearat hertürlü bulursunuz. Ticaret yapmaksa amacınız wmaracı yeterlidir. MErak ediyorsanız aramaya devam ediniz.
Hocam bilgi öğrenmek değil ticaret yapabilirim belki diye düşündüm.Çalışmalarım var.

iambilisimci' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
iambilisimci' Alıntı:
..

..
Lütfen doğru üslupla konuşun.Neyi bilip bilmediğimi sen nereden bileceksin?Anlaşılan sen çok şey biliyorsun.
..
global-siteler-youtube-rapid-wikipedia-vs-f157/r10-davetiyesi-t115443.html
global-siteler-youtube-rapid-wikipedia-vs-f157/r10-net-davetiye-t75174.html
her-telden-f29/r10-net-e-uye-olan-varmi-t108853.html
her-telden-f29/r10-dan-davet-gonderebilir-misiniz-t88558.html
global-siteler-youtube-rapid-wikipedia-vs-f157/r10-davetiye-t88650.html
yazilim-genel-f46/r10-net-davetiyesi-t116486.html
..
Neyi bilip bilmediğimi sen nereden bileceksin?
Sanırım arama butonunu kullanmayı bilmiyorsunuz
yukarıdaki konular sadece birkaç örnek. Arama yapmaya üşeniyorsanız nasıl ticaret yapacaksınız merak ettim. :?:

herotürk' Alıntı:
iambilisimci' Alıntı:
asp-php' Alıntı:
380 tl idi üyelik fiyatı
Kim satıyor hocam?Nerden satın alabiliriz?
wm aracı bence işini görecektir.

Zevk ve ne istediğine göre değişir.

Wm aracı o kadar üst düzeyde olan bir forum değil r10'a göre.

6 yıldır r10 üyesiyim. Bir çok imkan ayağınızın altında gibi...

yukarıdaki konular sadece birkaç örnek. Arama yapmaya üşeniyorsanız nasıl ticaret yapacaksınız merak ettim. :?:
Yani anlamadığım nokta diyelim ki aramadım burada konu açtım.Neden bu kadar sert bir üslupla cevap yazıyorsunuz anlamadım.İnsanlar yanlış yapsalar da yapmasalar da bunun bir söyleme biçimi vardır.Siz bu üslubu bir öğretmen olarak kendinize yakıştırıyorsanız. Ben bir şey demiyorum.

iambilisimci' Alıntı:
Yani anlamadığım nokta diyelim ki aramadım burada konu açtım.Neden bu kadar sert bir üslupla cevap yazıyorsunuz anlamadım.İnsanlar yanlış yapsalar da yapmasalar da bunun bir söyleme biçimi vardır.Siz bu üslubu bir öğretmen olarak kendinize yakıştırıyorsanız. Ben bir şey demiyorum.
..
hocam kusura bakma biraz sert yazmış olabilirm. ama son zamanlarda bu forumda bunu yapan bolca kişi olduğunu görünce bendeki de bir tepkiye dönüştü.

örğetmen arkadaş yazıyor "ACİL X DERSİ PLANI LAZIM" diye. üst konuya bakıyorsun açtığı başlığın hemen altında aradığı plan zaten var. yani konu açıp beklemesine bile gerek yok. ama BİZ (bazen ben de) hazırcılığa o kadar alışmışız ki bunu aramak yerine birinin "arut piş ağzıma düş" şeklinde istediğinmzi altın tepsiyle önümüze sunmasını bekliyoruz.

bu yüzden böyle konuarı görünce bir süre sonra ister istemez tepki göstermeye başlıyorsun. tepkim sadece size değil yani.

kırdıysam affola...

BaRBaRYaN' Alıntı:
iambilisimci' Alıntı:
..
hocam kusura bakma biraz sert yazmış olabilirm. ama son zamanlarda bu forumda bunu yapan bolca kişi olduğunu görünce bendeki de bir tepkiye dönüştü.

örğetmen arkadaş yazıyor "ACİL X DERSİ PLANI LAZIM" diye. üst konuya bakıyorsun açtığı başlığın hemen altında aradığı plan zaten var. yani konu açıp beklemesine bile gerek yok. ama BİZ (bazen ben de) hazırcılığa o kadar alışmışız ki bunu aramak yerine birinin "arut piş ağzıma düş" şeklinde istediğinmzi altın tepsiyle önümüze sunmasını bekliyoruz.

bu yüzden böyle konuarı görünce bir süre sonra ister istemez tepki göstermeye başlıyorsun. tepkim sadece size değil yani.

kırdıysam affola...
Önemli değil hocam.Bundan sonra aramayı aktif kullanırım..

Arkadaşlar benim üyelikte silinmiş. Banada bir davetiye lazım. Gönderen olursa sevinirim.

Geri