R10 net üyeliği herkese açılmış

Kodla Büyü
bu nedir ya sanki edevlet sitesi mübarek yani cahilliğime verin ama biraz fazla abartmamışlar mı neticede bir forum sitesi

Herkese açılmasını değilde davetiye ile üye olunmasını daha doğru buluyorum. Burayı bir forum sitesi olarak düşünmeyin. Web mobil konularında aklınıza ne gelirse birçok konuda uygulayıcı ve üretici diyebileceğimiz kişiler burada. Bu kadar bu denli donanımlı kişileri bir araya getiren bir ortam yok. Burada de nadir de olsa sıkıntı çıkabiliyor. O yüzden davetiyeli üye diyorum.

Coşkun Çetin üye olunabilmesi için neler yapılması gerektiğine dair de “10 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli olan davetiyesiz üyelikten yararlanmak isteyenlerin; T.C Kimlik Kontrol, Mail Onay, Günün tarihi yazılı bir kağıtla birlikte selfie çekerek fotoğrafı yüklemek, SMS Onay ile birlikte 4 doğrulama sonrasında hesabınız aktif edilecek. Olmak üzere toplamda 4 faktörden oluşan bu güvenlik sürecini tamamlaması gerekiyor. Özellikle T.C kimlik kontrolü gerçekleştirileceği için yanlış bilgilerle foruma kayıt olmak isteyenler engellendi. Bu dolandırıcılıkların önüne geçmek için önemli bir faktör” dedi.

Yok artık lebron james. Bu çekilen selfilerle bir sürü işlem yapılabilir.

Ya bu şey değil mi, sizden habersiz bilgisayarınızda coin madenciliği yapan işgüzarlar sitesi? Yaw adamlara gram güvenmezdim ama TC numarası, selfie isteyebilecek kadar çılgın olduklarını da düşünmezdim.

İnsanların tc kimlik bilgilerini doğum tarihi ve fotoğraflarını toplamak yasal bir işlem değil. Ayrıca bu bilgilerin teyidi yapılacak diyorki bu hiç yasal değil. Devlet ve onun izin verdiği yasal kurumlar haricinde kimse bunun teyitini yapamaz. Yani birisi şikayetçi olsa kapatırlar ve ceza alırlar kişisel verilerin gizliliği kanundan dolayı

İstemsiz gülümsedim şartları okuyunca. Devamında sitemizden birini evlatlık alacaksınız şartı bekledim o yokmuş.

Geri