Ram Konusunda Acil Yardım

Kodla Büyü

beko03

Site Gezgini
Arkadaşlar merhaba; okullarımıza 2005 yılında gelen Vestel bilgisayarlar için ram almam gerekiyor. Anakart fujitsu siemens d2300-c11. Şu an mevcut ramlerin önünde 256 pc533 ddr2 ram, arkasında 256mb 1rx16 pc2 4200u-444-11 yazıyor. 1gb'lık ram siparişi vereceğim. Sanıyorum 533 mhz'si oluyor. uygun fiyatlılarda hep 667 ve 800 mhz'ler bunları aldığımda sorun yaşar mıyım? Yoksa sıkıntısız bir şekilde çalışırlar mı? İnternet sitesi tavsiyesi alabilirim bilgili arkadaşlardan. Her türlü fikrinize ihtiyacım var, okul açılmadan bu işi halletmeliyim.
örnek site: https://urun.n11.com/bellek-ram/1gb-ddr2-667-mhz-hynix-amd-intel-uyumlu-rambellek-kutulu-P208546448

Son düzenleme:
Ram yazınca Rehverlik Araştırma Merkezi diye düşündüm :D
Hocam anakart ve takılı ramların çalışma ferekansına bakarak alabilirsiniz hocam

Hocam ben yazın aynı ramlerden 15 tane aldım, n11 den ama firma aynımıydı bilmiyorum, hepside sağlam çıktı, bendeki pcler 1 gb dı ramleri, şimdi 2 gb oldu, makineler nefes aldı tabir yerindeyse.

Sorun olmaz hocam, ram lar anakarta uyum sağlamak için daha yavaş çalışacaklardır. Siz ucuz olanı alın derim.

Geri