raporlar sayfaları açılmıyor

Kodla Büyü

hatshepsutpoca

Aktif Üye
arkadaşlar idarenin kbs maaş programlarında raporlar sayfaları var.explorerdan oraya tıklıyoruz.bir iki saniye açılır gibi oluyor sonra kendiliğinden kapanıyor.neden olabilir??

forumlardan arattır arkadaş, regeditten bir komut satırıyla çözümü var. Kopyalayıp yapıştırırsın. Ben de aynısunu bir idarecide yaşamıştım. Hemen halloluyor. Goole'da arama yaptır...

arkadaşlar aynı problem bende de var ve düzeltemiyorum. raporlar açılıyor gibi oluyor ama bir kaç saniye içinde hemen kapanıyor. çözümü yok mu bunun forumlarda arattır diyeceğinize buraya yazsanız çözümü olmaz mı??

Arkadaşlar Soru Explorerde değil Adobe Readerde.Kaldırın ve yeni sürümünü indirip yüklerseniz sorun çözülecektir...

Aynı sıkıntı bizde de var arkadaşlar,açılır kutular düzgün bir şekilde görüntülenmediği için herhangi birşey seçemiyoruz.google chrome da açılıyor ,internet explorer da açılmıyor.adobe reader da yükledim düzelmedi.sebebi başka ne olabilir ki acaba?

adobe readerın son sürümünü yükledim hocam.ama eskisini kaldırmadan direk üzerine yükledim.ondan kaynaklanıyor olabilir mi? yada internet explorerın sürümüyle ilgili bir problem olabilir mi?

Geri