RAR ARSIVI OLANLARA: KLASORDEKI TOPLU RAR NASIL ACILIR?

Kodla Büyü

muratmertgenc

Site Gezgini
ARKADASLAR TOPLU RAR DOSYLARIM VAR TEK TEK TIKLAYIP ACMAK MALUM ZAMAN KAYBI NASIL ACIYORSUNUZ. PROGRAM VAR MI ELINIZDE.NETE BAKTIM BIRKAC PROGRAM INDIRDIM. :oops: FOS CIKTILAR.YARDIMLARINIZI BEKILIYORUM. IYI AKSAMLAR KOLAY GELSIN.

iç içe klasör dizlerini kasdettiniz sanırım. En üst dizin de *.rar olarak arama yapın. Tümünü seçip sağ tıklama ile her rar dosyasını ayrı bir klasörde aç ı seçin. Sanırım bu işinizi görecektir. Ayrı bir program var mı bilmiyorum.

hocam winrar kullanıyorsan tümünü seçtikten sonra herhangibirinin üzerine sağ tıklayıp buraya çıkart gibi seçenekleri kullanabiliyorsun ancak herbirini ayrı ayrı klasöre çıkartmak istiyorsan da orada seçenek mevcut.

hocam örneğin bir klasörde 20 tane rarlı dosyanız var..tümünü seçip(ctrl+a) :) daha sonra herhangi birinin üzerinde
Ayrı Ayrı klasöre çıkart eğer rarınız ingilizce ise extract each arshive to separate folder seçerseniz hepsini kendi klasörüne ayrı ayrı açacaktır.

mustafayilmaz28' Alıntı:
hocam örneğin bir klasörde 20 tane rarlı dosyanız var..tümünü seçip(ctrl+a) :) daha sonra herhangi birinin üzerinde
Ayrı Ayrı klasöre çıkart eğer rarınız ingilizce ise extract each arshive to separate folder seçerseniz hepsini kendi klasörüne ayrı ayrı açacaktır.

sağolasınız arkadslar.daha önce denemiştim bu yöntemi winzip yada versiyon farklılıgından yapmadı sanırım. bende bu bilgisayarımda da aynısı olur diye tekrar denemek aklıma gelmemişti. eywallah

Geri