Recover My Files - Veri Kurtarma programı

Kodla Büyü

Metehan

Süper Üye
Süper Üye
Daha önce ILICA46 arkadaşım istemişti. Recover MY Files güzel bir veri kurtarma programı. Bu program ile ben frmatladığım bilgilerimin tamamını kurtardım..

recovery-my-files.jpg

Link : http://www.ozalpyibo.k12.tr/RecoverMyFiles.rar

hocam dün gecen beri bunun full sürümünü arıyodum....çok sağol ya......

Virüs yok hocam yanlışınız olmasın kendi bilgisayarımdan upload ettim okulun sitesine??

Virüs tarama sonucudur...

Ekli dosyalar

• virustarama.jpg
    virustarama.jpg
    48.7 KB · Görüntüleme: 1,642
Hocam siizin sistemde sorun var bence ben şimdi kurdum ilaçladım çalışıyor. Dosyaları kopyalayın birebir değiştirin sadece..

Ekran görüntüsü

Ekli dosyalar

• ilaclandiktansonra.png
    ilaclandiktansonra.png
    60.9 KB · Görüntüleme: 1,621
Virüs var

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    61.7 KB · Görüntüleme: 1,615
Hangi dosya virüslü hocam ismi nedir. Vcrack dosyalarını virüs gibi görüyor programlar...

Teşekkürler hocam. Denemem gereken bir bilgisayar vardı. Umarım işime yarar :)

hocam dediğiniz gibi problem benim bilgisayardan kaynaklanıyor.başka bilgisayarda çalıştı.... :+1:

selamünaleyküm arkadaşlar iyi güzel bir şeyler demişsinizdir de bu melet nerden indiriliyor aceba bilgi verirseniz sevinirim

bugün müfettiş geldi. flash diskinde virüs var. içine attığımız klasör siliniyor. bu program ile silinen dosyaları kurtardım anca mesela excel dosyasının uzantısı XLS olarak görünmesine rağmen hatalı dosya uzantısı diyerek açmıyor. bu neden olabilir. flash belleği yarına kadar halletmem lazım dostlar :S

furkanhoca' Alıntı:
excel dosyasının uzantısı XLS olarak görünmesine rağmen hatalı dosya uzantısı diyerek açmıyor.

recuva yı dene hocam Bende de bir autocad dosyası için hatalı diyordu ama recuva ile kurtardığım dosya açıldı. Programı aratıp bulabilirsin kolayca...

Geri