Report Özelliği...Hayırlı olsun :)

Kodla Büyü

ozgurgitarim

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Valla güzel özellikmiş.....

aynı mobese kameraları gibi...

konu ve sorunlu mesaj takibinin biraz daha kolaylaşacağını düşünüyorum....

hayırlı olsun....

( mesajların yanındaki kırmızı ünlem işaretlerine tıkladığımızda ; sanırım ; admin ve moderatör arkadaşlara İLGİLİ mesajı bildirebiliyoruz....)

Evet hocam bizim için büyük bir kolaylık oldu. Şimdi ilgili uygunsuz içeriği bildirmek çok daha kolay. :)

hasari' Alıntı:
Evet hocam bizim için büyük bir kolaylık oldu. Şimdi ilgili uygunsuz içeriği bildirmek çok daha kolay. :)

dostum hoşgeldin ;

ya bana denk gelmedin ; ya da yeni görüyorum......

Hayırlı bir yıl geçer umarım hepimiz için.....

Yeni geldim sayılır, pek takılamıyordum.
Umarım bu sene çok daha güzel paylaşımlarda bulunuz . Herkesin eğitim öğretim dönemi hayırlı olsun.

Bence Simgesi daha büyük ve dikey olmalı ve .Mesaj ı bildir diye üzerinde yazmalı.
Birde mesaj yazarken gönder düğmesi yerine önizlemeye basıyorum hep.Bu önizleme biraz daha kıyılarda köşelerde olsa iyi olur.
Birde bu sağ taraftaki alıntı ve düzenle düğmelerini biri altta biride üstte olsun.Onlarda karışıyor .Yaşlandıkmı ne? :puhaha:

mod ve adminler için ve bildirimi yapan bizler için kolaylık olacak
düşünen iyi düşünmüş
teşekkürler

COBOL' Alıntı:
Bence Simgesi daha büyük ve dikey olmalı ve .Mesaj ı bildir diye üzerinde yazmalı.
Birde mesaj yazarken gönder düğmesi yerine önizlemeye basıyorum hep.Bu önizleme biraz daha kıyılarda köşelerde olsa iyi olur.
Birde bu sağ taraftaki alıntı ve düzenle düğmelerini biri altta biride üstte olsun.Onlarda karışıyor .Yaşlandıkmı ne? :puhaha:
bence de gönder ve önizleme butonlarının yeri değiştirilmeli.

eskisine gore cok daha iyi oldu forum.
phpbb3 sanırın emegi gecenlerin ellerine saglık.

işte ne güzel.. hem böyle yönetici arkadaşlarımızın yükünü paylaşmış oluruz... ;)

55ihsan55' Alıntı:
COBOL' Alıntı:
bence de gönder ve önizleme butonlarının yeri değiştirilmeli.

:mrgreen: Arkadaşım desteğin için teşekkürler demekki henüz emekli zamanım gelmemiş.

COBOL' Alıntı:

yeri değiştirilecek arkadaşlar aklımda aynı hatayı bende yaptım 2 kez, mesaj gitti diye sayfayı kapattım ama yerinde yoktu :)

Hayırlı olsun arkadaşlar. Forumun döndüğünü görmek gerçekten çok güzel.

Geri