Resimleri Numaralı Boyama Sayfası Yapma

Kodla Büyü

serkanholep

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar elimdeki basit renkte olan resimleri numararlı boyama sayfalarına nasıl çeviririm. Bazı uygulamalar var ama çok işime yaramadı. Pixelart gibi. Örnek rersim de yukledm.

Ekli dosyalar

• num.jpg
    num.jpg
    156.5 KB · Görüntüleme: 176
hocam, elinizdeki resmi excele arkaplan olarak atayın. satır ve sütun ayarlarını küçültün. böylece resmin her yerine rahatlıkla tıklayabilirsiniz. sonrasında kopyala yapıştır yapın. önce 1 numaraları sonra 2 gibi. sonra sayfayı pdf olarak dışa aktarın. birkaç siteye baktım online bu işi yapan siteler var fakat sitede kayıtlı olan resimlere yapıyorlar. muhakkak bunu yapan programlar da vardır. ama ben bilmiyorum. kendim az önce denedim pek arzu edilen kadar olmadı ama iş görür. excelde filigran yazdırmak sıkıntılı gibi wordde de yapılabilir. sayfa boyu tablo çizip içine yazılabilir.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam. Güzel mantık. Ama uğraştırır. Aslında uygulamalar var fakat resimdeki en ufak renk farklılığını farklı numaralara veriyor ve böylece bir sürü tonda boyama gerektiriyor.

Telefon uygulaması olarak güzel ve boyama oyunu olarak iyi fakat çıktısı alınıp yapılacak şekilde olmaz

Geri