Resmi Slayt Var mı?

Kodla Büyü

MEFE07

Site Gezgini
Bizim müdür bey bir slayt yapmamı istedi ama özel istek ekledi :) Dediğine göre her okul kademesinin kendine özgü slayt türü varmış. Örneğin ilkokulların tabelaları yeşil ona özgü slayt ortaokulların mavi ona özgü slayt liselerin turuncu ona özgü slayt vs. Ve bir konferansta telefonu ile çektiği bir resmi verdi bak burda ortaokulların slayt türü ile yapılmış diye. Böyle bir şey varsa nerden bulabileceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• IMG_2300.jpg
    IMG_2300.jpg
    66.8 KB · Görüntüleme: 576
gir microsoftun sitesine indir bi tane şablon hocam. Bizimki buymuş de olsun bitsin. Biraz üstünde değişiklik yaptım de.

bana ters geliyor - kandırmak - ama, demek ki idareci arkadaşımız anlamamak da gayet başarılı ve sizden de çok bilgi sahibi. O yüzden yukarıdaki methodu kullan hocam. Gerisini de kafana takma.

Yok bu kadar uğraşamam ben. Görevim olmadığı halde ayıp olmasın diye yapıyorum. Tek bilmek istediğim her öğretim kademesi için bir ppt şablonu var mıdır bunu öğrenmek istiyorum. Yoksa, onlar kafalarına göre hazırlamış der benzer bir şey yapar veririm.

hocam çok uğraşma. illaki de öyle istiyorsa örnek bulsun üzerinde değişiklik yap ver.

Geri