Resmi yazı geldi...Giriş sayfaları değişsin:)

Kodla Büyü
tek kelimeyle saçmalık valinin sitesine girmek isteyen girer zaten. Valiliğin sitesine girmek isteyen neden okulun sitesini girsin ki :)

harbiden nasıl iştir anlamadım. İyicene suyunu çıkardılar.Kendi okulumun sitesini koyarım.

FARKLI BAKIŞ AÇISI!
hep insanlarımız ile devlet arasında ki mesafenin uzaklığından ve devletle ilgili bilgilerimizin azlığından yakınırız.

BELKİ...
E-devlet i tanıştırma amaçlıdır.(çok mu iyi niyetliyim?)

ben de osmaniye de görev yapıyorm bana da giriş sayfasını değiştir dediler ama resmi yazı bana gelmedi üstelik giriş sayfası osmaniye.meb.gov.tr olsun dediler giriş sayfası yapıcam ama birde IE 7 ve üzeri istiyor meb
ne yapıcam bilemiyorum arkadaşlar değiştirsem mi değiştirmesem mi giriş sayfasını?????????

ben yuh diyorum başka bişey demiyorum.Bi buna karışmamışlardı :?
Ama hocam vali bu şakaya gelmez :D

Aman, yapıver gitsin hocam. Eline mi yapışacak. Ki zaten elimize yapışmayacak (!) o kadar çok iş yapıyoruz ki bu onların yanında hiç kalır. Yap, bitir, salla gitsin. Bu arada valiliğin sözüne şöyle smileyler yapmayı da ihmal etmeyeyim :eek: :shock: :? :| :lol:

bence amaç çocukları bilgisayardan uzak tutmak. çocuklar celalettin amcanın resmini görünce bi daha explorer'ı açmaya korkarlar ve günümüzdeki bilgisayar bağımlılığıda ortadan kalkar.

ogretmenim "gogle" çıkmıyor...yapcak bişi yok metefe osmaniye valisi kimdir ben bilmiyorum, vardır devletlumuzun bildikleri!!

halinize şükredin sadece öğrenciler googleı görmeyince internet yok diyormuş. bizde öğretmenler de diyor.

Geri