RİBA Öğrenci Anket formunu Google Formlara Nasıl Atarız

Kodla Büyü

ybilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar RİBA Öğrenci Anket Formunu Google Formlara atmak istiyorum. İnternet üzerinden velilerin doldurabilmesi için. Daha önce hiç kullanmadım Google Formları. Bunu nasıl yapabilirim.

Arkadaşlar RİBA Öğrenci Anket Formunu Google Formlara atmak istiyorum. İnternet üzerinden velilerin doldurabilmesi için. Daha önce hiç kullanmadım Google Formları. Bunu nasıl yapabilirim.

Hocam bende öğrenciler için böyle bir anket hazırladım 600 öğrencimizden 280 i doldurmuş bu anketi çok pratik ve kolay oldu öncelikle google üzerinden otorum açmanız ve google formlara girmeniz gerekiyor Ben DERS SONU ANKETİ şablonunu kullanarak hazırladım dilerseniz inceleyebilirsiniz
http://bolusehitozanozeno.meb.k12.t...berlik-ihtiyaci-belirleme-anketi_7363614.html

Bu arada Pop-up menü olarak ayarlarsanız öğrenciler rahatlıkla ulaşabilir.Eklediğim fotoğrafada link verdim öğrenciler genelde fotoğrafa tıklama eğiliminde oluyorlar aksi halde hocam bu çalışmıyo diyebilirler :D

hocam google elektronik tablolardan bir elektronik tablo oluşturun sorularınızı sütun başlıkları olarak yapıştırıp bir tablo oluşturun ekle den form seçeneğini seçin sonrasında gelen formda soru tiplerini düzenleyin yada sıfırdan form düzenleyeceksiniz soruları kopyala yapıştır yaparak riba formdan alabilirsiniz

Geri