Risksiz AZ bir SERMAYE ile ETİCARET Sitesi Açmak İsteyenler

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
ARKADAŞLAR KONUYU OKUMADAN ÖNCE MUHAKKAK ŞUNU BELİRTEYİM. HİÇBİRİNİZ ÜZERİNDEN PARA KAZANMIYORUM YANİ SİSTEME ÜYE OLDUĞUNUZDA BANA PARA KOMİSYON VERİLMİYOR BUNU KESİNLİKLE BİLİNİZ.

LÜTFEN KONUYU OKUDUKTAN SONRA BANA CEP TELEFONU ARACILIĞIYLA ULAŞINIZ ÇÜNKÜ YAZARAK ANLATMAK BİR YERE KADAR.
AMA KONUŞARAK ANLATIRSAM DAHA İYİ ANLAŞABİLİRİZ.

AD SOYAD: MERT ÖZSOY
TELEFON: 541 382 9186

Kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

+ Şirket Kurmanıza gerek yok.
+ eTicaret yazılımına gerek yok.
+ Hosting ve tasarıma gerek yok.
+ Sanal Pos ve izinlere gerek yok.
+ Depo - Lojistik , kargolama, iade gibi şeylere gerek yok.
+ Müşteri hizmetlerine gerek yok.
+ Personel aramanıza gerek yok.

Merhaba arkadaşlar,

100.000 den fazla ürün içeren, dropshipping yöntemi ile kazanç sağlayan bir iş fırsatı için buraya konu açma gereği duydum. İsterseniz sisteme yeni üye kazandırıp onların satışlarından da komisyon da alma imkanınız mevcut.

Güvenmesem asla kimseye önermem onu en başından söylemek istiyorum. Forumda da bu sistemi kullanan arkadaşlar var, benim ekibimden olan ya da olmayan. Unutmayın bu bir ekip işidir ve ekipsiz kimse kazanamaz, destek ve mentorluk çok önemli !
Ürünlerin kargoları ve diğer bütün prosedürler tedarikçi firmalar tarafından belirleniyor ve gerçekten iyi satış beceriniz varsa çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Bir tanıdığım var elimde 8 aydır bu işin içerisinde ve yalnızca bu ay aldığı para 4600 lira, ama elbette çalışıyor ve emeğinin karşılığını alıyor. Emek vermeden yemek olmaz bunu belirteyim.
Şunu da söylemek istiyorum, iyi bir yerde işletme okuyorum ve risk analizi konusunda gerçekten iyiyimdir. Network marketing ve online business ile ilgilenmeyi planladığım için ciddi şekilde araştırma yaptım ve sonuç olarak akla yatan bir işleyiş şekli var.

Ben bu işten para kazanmak istiyorum ve sizi de ekibimde görmekten mutluluk duyarım. Daha detaylı bilgi isteyen arkadaşlar pm den de bana ulaşabilirler.

Geri