RİZE de çalışan arkadaşlara bir soru

Kodla Büyü

metkey

Aktif Üye
özellikle ardeşen ve pazar da çalışsan arkadaş var ise yardımcı olabilirler mi? eş durumu ile eylülde ardeşen veya pazara tayin istemeyi düşünüyoruz fakat btrehber olma durumu nasıl bu ilçelerde yeterli bilgisayar öğretmeni varmı eğer bilgisayar öğretmeni sayısı BTRehber öğretmenlik için yetiyorsa ve sanırım biz derse girmek durumunda kalacağız

Ardeşen'de merkezde 3 ortaokul var, üçünde de BTR var. Liselerde de BTR olabilecek 4 kişi var. Pazar'ı bilmiyorum hocam.

Arkadaşlar Rize pazar halk eğitim merkezi hakkında bilgisi olan var mı?
İstanbuldan Trabzona il dışı isteyecektim malesef hiç okul açılmadı. Rizede sadece pazar halk eğitim açıldı. 1 yıllığına tercih etmeyi düşünüyorum Trabzon dan gidiş geliş yapacağım. Bilgisi olan var mı acaba

geçen sosyal branşından bir öğretmen arkadaşımla sohbet ediyorduk, oda birkaç yıl önce il dışından pazar hem e tayin gelmiş, müdür sen niye geldin senin burada işin yok demiş, arkadaş milli eğitim den tanıdıklar vasıtası ile merkezde şu an beraber çalıştığımız okula aldırmış kendini, müdür de sosyalci imiş, acaba derslere kendi girmek istedi diyemi böyle yaptı diye aklıma geldi ama bilişimciye böyle yaparmı bilmem.

Burada ilçeler de aktif kurs yapılıyor ama sürekli olmuyor. neredeyse her yer doldu Rize de

Tercih yaptım puanım 186 hayırlısı olsun. 1 yıl kalmak niyetim eş durumuyla Trabzona inşallah. Kötü günler yaşamam inşallah. Tabi puanı benden fazla olup isteyen olmazsa.

Geri