Robotik kodlama sınıfı oluşturma?

Kodla Büyü
Fen laboratuarı malzemelerin de multimetre baya oluyor. Ben okuldaki labda dan buldum baya da var. Kimse kullanmıyor bilmiyor.milli eğitim deposundan isteyince yolluyolar

res2.png
20180419_192116.jpg
debi_1.JPG
res2.png
ARKADAŞLAR MERHABALAR TÜRKİYEDE DEVLET FEN LİSELERİNDEKİ İLK ROBOTİK AR-GE LABARATUVARI TARAFIMIZDAN MERSİN’DE KURULMUŞ OLUP BUNUNLA İLGİLİ ÜRÜN PAKETLERİ VE LABARATUVAR ÖRNEKLERİ GÖNDERECEĞİMİZ KATALOG DA MEVCUT OLUP LABARATUVAR KURDUĞUMUZ OKULLAR VE OKULUNUZA ÖZEL LABARATUVAR TASARIMLARI YAPILIP ÖRNEK OLARAK TARAFINIZA TEKLİF PAKETLERİ OLUŞTURULABİLİR. İLETİŞİM İÇİN: AHMET AKSAY( ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.)EĞİTEK LAB.TEKNİK DESTEK BİRİMİ CEP TEL:05367338781

ÜRÜN KATALOĞU EKTEDİR

Ekli dosyalar

• EĞİTEKLAB ÜRÜN KATALOĞU.pdf
    7.5 MB · Görüntüleme: 383
  • 20180419_191558.jpg
    20180419_191558.jpg
    162.3 KB · Görüntüleme: 220
Son düzenleme:
Bende iki senedir robotik kodlama anlatıyorum sergiler açıyoruz nihayet okulu etkilemeyi başardık 13 yıllık laboratuvarım değiştirilecek. caymazlarsa tabi :)

İyi akşamlar;

Biz de geçen sene Robotik ve kodlama sınıfı açtık. Bağış usulü 10 bilgisayar ve Arduino setleri temin ettik. Yukarıda hocamın da belirttiği üzere hazır (vex,logo) sistemlerden uzak durduk. Çünkü pahalı ve kısıtlayıcı oluyorlar. Eğer İstanbul'daysanız Karaköy yada Okmeydanı/Perpa'ya doğrudan gidip kendiniz temin edebilirsiniz. Eğer değilseniz internet üzerinden satan siteler var. Başlangıç olarak arduino uno, led, potansiyometre, buton, ısı-ışık-nem sensörü, led ekran, dc, servo, step motor, bluetooth sensörü gibi parçalar fazlasıyla işinizi görecektir. Ortaokullar için bu parçaları anlatıp çeşitli projeler yapmak, kodlama mantığı, algoritma vb. konuları kavratmak bir senenizi olduğu gibi doldurur.

İyi akşamlar;

Biz de geçen sene Robotik ve kodlama sınıfı açtık. Bağış usulü 10 bilgisayar ve Arduino setleri temin ettik. Yukarıda hocamın da belirttiği üzere hazır (vex,logo) sistemlerden uzak durduk. Çünkü pahalı ve kısıtlayıcı oluyorlar. Eğer İstanbul'daysanız Karaköy yada Okmeydanı/Perpa'ya doğrudan gidip kendiniz temin edebilirsiniz. Eğer değilseniz internet üzerinden satan siteler var. Başlangıç olarak arduino uno, led, potansiyometre, buton, ısı-ışık-nem sensörü, led ekran, dc, servo, step motor, bluetooth sensörü gibi parçalar fazlasıyla işinizi görecektir. Ortaokullar için bu parçaları anlatıp çeşitli projeler yapmak, kodlama mantığı, algoritma vb. konuları kavratmak bir senenizi olduğu gibi doldurur.
Kesinlikle ozet bu. Katiliyorm

Geri