Robotik Kodlama Slayt ve Dokümanları

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Sitemde Ders Notları ve Dokümanları menüsünün altına Robotik Kodlama konusu ekledim arkadaşlar. (onuraltunas.net)
İlk olarak Genel konuları içeren 5 slayt hazırladım. Devamı gelecek...Buraya da ekliyorum.

Ekli dosyalar

• 5_elektro_mekanik_bilesenler.pdf
    524.7 KB · Görüntüleme: 38
  • 4_elektronik_bilesenler.pdf
    2.2 MB · Görüntüleme: 33
  • 3_mekanik_bilesenler.pdf
    440.6 KB · Görüntüleme: 31
  • 2_robot_turleri.pdf
    2.6 MB · Görüntüleme: 39
  • 1_robot_programlama.pdf
    478 KB · Görüntüleme: 49
Sitemde Ders Notları ve Dokümanları menüsünün altına Robotik Kodlama konusu ekledim arkadaşlar. (onuraltunas.net)
İlk olarak Genel konuları içeren 5 slayt hazırladım. Devamı gelecek...Buraya da ekliyorum.
Teşekkürler hocam sizin sitemizden baktım şimdi sistede hatalı gösteriyor

Hocam notlar Bilgisayar Bilimi Kur-2'ye göre hazırlanmış sanki, Yeni çerçeve öğretim programında bu konular yok, yanlışsam düzeltirseniz memnun olurum.

Hocam notlar Bilgisayar Bilimi Kur-2'ye göre hazırlanmış sanki, Yeni çerçeve öğretim programında bu konular yok, yanlışsam düzeltirseniz memnun olurum.
Doğrudur ders materyali olarak yüklemedim zaten genel bilgi içeriği olarak kabul edin

Geri