Robotik Sınıfında bunlara gerek var mı ? Acil

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
ORTAOKUL İÇİN
Robot Pisti Dekota (300 lira)
Çizgi İzleyen Robot Kiti (750 x 2= 1500 lira)
Mini Sumo Robot Kiti (Mini sumo robot kiti (950 x 2= 1900 lira)

bunlara gerek var mı? Bunlar kullanılıyor mu?
Gereksiz şeylere masraf yapmak istemiyorum.
mbot ekledim. ona gerek olduğunu düşünüyorum.
mikrobit geliştirme kartları da eklemeyi düşünüyorum.
Bunların haricinde önerilerinizi bekliyorum.

Ben düz arduinocuyum, pek diğer ekipmanlar hakkında bilgim yok :)

Robot pisti yerine MEB şartnamelerinde Turnuva Masası geçiyor ki bende öyle yaptırdım. 120 X 240 cm çok ta güzel oldu. Diğerlerine bence gerek yok. Kendinizde Arduino seti ve 3D yazıcı ile yapabilir siniz .

Robot pisti yerine MEB şartnamelerinde Turnuva Masası geçiyor ki bende öyle yaptırdım. 120 X 240 cm çok ta güzel oldu. Diğerlerine bence gerek yok. Kendinizde Arduino seti ve 3D yazıcı ile yapabilir siniz .
Teşekkür ederim hocam cevabınız için. Acaba sizin alanınız kaç metre kare. 120x240 olayını değerlendirmek istiyorum. Sınıfınızın enini ve boyunu da yazarsanız sevinirim.

Ayrıca meb yarışmasına liseler katılır. orta okul ancak üniversitelerde onada özel okullar 30 üstü robotla geliyo oraya :)

Teşekkür ederim hocam cevabınız için. Acaba sizin alanınız kaç metre kare. 120x240 olayını değerlendirmek istiyorum. Sınıfınızın enini ve boyunu da yazarsanız sevinirim.
MEB şartnamesinde en az alanın 48 metrekare olması gerektiği belirtiliyor. Benim atölyemde 48 metrekare. MEB şartnamesini incelerseniz herşey var aslında.

MEB şartnamesinde en az alanın 48 metrekare olması gerektiği belirtiliyor. Benim atölyemde 48 metrekare. MEB şartnamesini incelerseniz herşey var aslında.
Hocam sınıfı gönüllü birkac hayırsever yaptırıyor. Robotik sınıfı diye geçecek yine. İlkokul için kuracağımız alan 42 metre kare. İlçede öyle büyük bir alan da yok kurmak için. Umarım ileride sıkıntı yaşamayız

Geri