"Runtime Error" and "R6002 floating point support not loaded

Kodla Büyü

e_nes

Aktif Üye
"Runtime Error" and "R6002 floating point support not loaded"
hatası ve çözümü-olmayan
*..combfix ile denedim olmadı :eek:
*..salitykiller ile denedim olmadı..
*.. format attım olmadı.
*..sağlam olan pc deki dayned kopyaladım yapıştırdım olmadı.
*..yeni bir deyned versiyonu denedim yine olmadı.. :verymad:
..olmadı olmadı varmı başka çözüm ..
KESİN ÇÖZÜM
http://us1.download.dyned.com/courses/UP2DATEU.EXE
indirin...
- Unzip’i tıklayın
- Close’u (kapat) tıklayın.

-DynEd klasöründeki yeni UpToDate.exe uygulamasını çalıştırın.
- Sürümünüz güncel değildir uyarısı çıkmasa dahi DynEd Applications bölümünü güncelleyin :++: başarılı

:alkis: :alkis:
ÇOK TEŞEKKÜRLER hido_65 HOCAM MÜKEMMEL DERECEDE İŞİME YARADI BU BİLGİ EMEĞİNİZE SAĞLIK...
:alkis: :alkis:

Hocam bir kereliğine düzeldi yine aynı hata.Başka çözümü var mı? Çok sıkıldım ben bu ingilizceden.Yani bilgisayarlarda bir tane bile olsa öğrenciler geliyor,getiriliyor ve bana kalıyor bu iş.Of neden olmuyor düzelmiyor lafını insanlar anlamıyor.Kimseye yapamadım olmuyor desem bile inanmıyorlar yapılır diyorlar neden kimseye kendimi inandıramıyorum.

Hala bu sorunu yaşayan varsa ben de kendi bulduğum çözümü anlatayım:
DynEd kurulum CD'sini öğrencilere dağıtmak için 45 tane kopyasını yapmıştım. Bu arada BT sınıfı bilgisayarlarına da DynEd'i kurmakla meşguldüm. İşlemler çabuk bitsin diye elimdeki kopya CD'ler ile 3 hatta 4 bilgisayara aynı anda kurulum yapıyordum. Herşey yolunda giderken son 3 bilgisayarda bu problemle karşılaştım. Ben de problem yaşadığım bilgisayarlara farklı CD'ler ile kurmayı denedim. O an inanılmaz birşey oldu. Gördüğüm şey karşısında hayretlere düştüm. Bu çok rastlanan birşey değildi. "Akşam bunu http://www.bilgisayarbilisim.net 'e yazmalıyım" dedim içimden. Kurulum sorunsuz bitti.
En derin saygılarımla... :)

manga_' Alıntı:
Hala bu sorunu yaşayan varsa ben de kendi bulduğum çözümü anlatayım:
DynEd kurulum CD'sini öğrencilere dağıtmak için 45 tane kopyasını yapmıştım. Bu arada BT sınıfı bilgisayarlarına da DynEd'i kurmakla meşguldüm. İşlemler çabuk bitsin diye elimdeki kopya CD'ler ile 3 hatta 4 bilgisayara aynı anda kurulum yapıyordum. Herşey yolunda giderken son 3 bilgisayarda bu problemle karşılaştım. Ben de problem yaşadığım bilgisayarlara farklı CD'ler ile kurmayı denedim. O an inanılmaz birşey oldu. Gördüğüm şey karşısında hayretlere düştüm. Bu çok rastlanan birşey değildi. "Akşam bunu http://www.bilgisayarbilisim.net 'e yazmalıyım" dedim içimden. Kurulum sorunsuz bitti.
En derin saygılarımla... :)
eeee ?

sonuç olarak kesin çözüm var mı arkadaşlar?
bende iki bilgisayarda yaşıyorum budurumu ve çok sıkıldım.
intten indirdiğim student mone dosyasını çalıştırıyorum düzeliyo ama kısa süreliğine.
bu arada konu hortlamış :)

2 bilg da aynı sorun. tam çözüyoruz bilg. açıp kapatınca yine hata veriyor!! malwarebytes yuklüyorum bakalım nolcak :?

mezbele' Alıntı:
2 bilg da aynı sorun. tam çözüyoruz bilg. açıp kapatınca yine hata veriyor!! malwarebytes yuklüyorum bakalım nolcak :?
Değerli öğretmenim, bu sorun genel anlamda bir virüsten kaynaklanıyor. Ben sorunu önce malwarebytes kurdum tam bir temizlik yaptım, sonra o denilen up to date dosyasını temizlenmiş bilgisayara kurarak çözdüm. İşin en kolayı bir temiz kurulum yapıp bilgisayarın Acronisle imajını almak. Virüs girse de 3 dakika sonra temiz halini kurabiliyorsun.

Geri