Ryzen 3 Vega 3 HP notebook u geri iade ettik. Size de bilgi vereyim istedim.

Kodla Büyü

sanalomer

Seçkin Üye
Seçkin Üye
HP nin kendi sitesindeki driverlari dahi, çalışmadı. Diğer driverları başka sitelerden bulup yukledik. Ama maalesef ekran kartı bir türlü yüklenemedi.

HP RYZEN 3 2200U 8GB 256GB SSD Dos 15.6" FHD 6SQ23EA

bazı seriler çok sorunlu çıkıyor. eskiden hp ürünlerinde çok sorun çıkmazdı ama son zamanlarda çok duyar oldum.

Genel kullanım için Asus ve Lenovo'dan, oyun için MSI ve Monster'dan şaşmamak lazım.

Lenovo ve HP'nin Türkiye servisine BDH (Bilişim Destek Hizmetleri/ www.bdh.com.tr) bakıyor. Servisi tam bir facia. Beceriksizlerden, yalancılardan ve sahtekarlardan seçmişler servis elemanlarını... HDD si arızalı, ekranı sağlam bilgisayar gönderirsiniz ekranını kırıp "ekran kırık, değişmesi lazım" derler, sizin yaptığınızı iddia ederler. Üstelik bilgisayarın iki, üç katı tamir ücreti talep ederler. Bu arada hard disk için ise, sorunsuz raporu verirler. Yapmadan gönderin dersiniz, arıza tespit ücreti isterler. Benim gibi en son bir daha yaklaşmamaya yemin edersiniz. BDH servisinin gerçekten tamir hizmetleri de facia. Laptopu gönderdim, anakartını değişmeden değiştik dediler. Bu kadar da yüzsüzler. Üzerinde kılcal çizik olmayan 1 aylık bilgisayar için servis formuna "üzerinde çizikler var" diye yazmışlar.
ŞikayetVar sitesine bakarsanız özellikle Lenovo ağırlıklı olmak üzere BDH ile ilgili şikayetleri okuyabilirsiniz.
Tavsiyem Dell ve MSI.
Kesinlikle ama kesinlikle Lenovo'dan uzak durun...

Geri