Sınıf Kurallarını Afiş Yaptım

Kodla Büyü

burhaneren

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar sınıf kurallarını afiş haline getirdim. Kurallara ufak bir yer ayırdım. Dikkat çekici olsun diye renkli tuttum. Bende alırım bi dal diyenler için Psd linkte. En üstteki isim kısmını tagul'da yapıp ekledim.

https://drive.google.com/file/d/0Bx1gRN ... sp=sharing

Ekli dosyalar

• sınıf-kapısı-tagul-2.jpg
    sınıf-kapısı-tagul-2.jpg
    427.4 KB · Görüntüleme: 1,536
Nacizane fikrimdir. Kurallar kısmı geri planda kalmış gibi. Daha baskın olabilirdi.

nosTRa' Alıntı:
Nacizane fikrimdir. Kurallar kısmı geri planda kalmış gibi. Daha baskın olabilirdi.

Geçmiş yıllarda koca koca yazdım olmadı :) küçük yazıp dikkat çekici bişey olsun dedim böyle yaptım hocam. Bunu baya baya okuyan var. Kullanmak isteyen arkadaşlar psd'den büyütüp kullanabilirler tabikide.

Hocam elinize sağlık . isminizin olduğu katmanı nasıl yaptınız acaba farklı bir proram mı kullandınız yoksa photoshptamı? Ve nasıl uyguladıgınızı anlatırmısınız?

hocam nasıl yaptığınızı açıklar mısınız, teşekkürler

nosTRa' Alıntı:
+
Kurallar az ve öz olsa iyi olur.
1- tabure düzelt
2- yiyecekle girme
3- problem oldugunda öğretmene haber ver

Bunlar tam oturunca 1-2 tane daha eklersin.

Örneğin benim labımda;
1- önlüksüz-deftersiz gelinmez
2- ağızda sakız vb olmaz
3- yiyecek içecek olmaz
4- bana "filanca hoca şöyle yapıyor biz niye böyle yapıyoruz" gibi başka öğretmenlerle gelinmez...
Bitti

zodiac' Alıntı:
hocam nasıl yaptığınızı açıklar mısınız, teşekkürler

Üstteki yazı kısmı hariç diğer yerler ps'de maskeleme ve karışımlarla yapıldı hocam. Kabaca bi çalışma,detaylı anlatmamı istediğiniz bir nokta varsa yardımcı olurum. Üstte ismimin yazdığı kısımı Ps'de yapmak mümkün ancak daha zahmetsiz yolu var. https://www.tagul.com adresinden kolaylıkla yapabilirsiniz...

Tagul güzelmiş. Bencede kurallar çok sönük kalmış hocam. Emeğinize sağlık.

Renkler nasıl farklı oluyor. Biraz deneme yaptım tek renk oluyor ?
Use shape colors tıkını kaldırınca oluyormuş. Öğrenmiş olduk :)

Geri