Sınıf Yıllıkları İçin Hazırladığım Arkaplan(PSD)

Kodla Büyü

emin.umut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkaplanvg8.jpg

Ekli dosyalar

• Sınıf Yıllığı arkaplan.rar
    2.1 MB · Görüntüleme: 964
Ben yıllık yerine daha pratik bi yol seçtim çocukların fotoları çekip bilgisayarlara attım.
Ve proshowgold programını kurdum. 10 dakkada anlatmak yetiyo. Resimlerle video cd yaptılar. Hatıra kaldı.

AutoPlay Media Studio programını kullanıyorum...

2110e6291autoplaymediastudio.jpg

AutoPlay Media Studio ile CDlere kaydettiginiz programlara otomatik baslayan interaktif menüler ve sunumlar eklemek için mükemmel bir program.Hazirladigi menülerin özellikleri:-Çalistirilabilir tuslar-Ses özellikleri-Web linkleri-Dosya yazdirma, görüntüleme-Çoklu sayfalar olusturabilmeBunun yaninda, video destegi, hazir galeriden seçim yapabilme, çoklu renk, yazi tipleri, ses destegi, tam ekran kipi, 1000 sayfaya kadar menü ekleme vb. özellikler programin diger göze çarpan özellikleri.

Profesyonel menü hazirlamak isteyenler kaçirmasin.Ayrıca İçerisinde Bulunduğu Mükemmel Script Özellikleriyle Otomatik Olarak Windowsta Birçok İşlemi Gerçekleştirebilirsiniz.

Flash, Powerpoint, Word, Excel, XML Belgelerini Program Kendi İçinde Gösterebiliyor.Programın Değişik Tasarımları Sayesinde Transparan Olarak Gösterebiliyorsunuz. İconunu Kolayca Değiştirebiliyosunuz. Kendi Tasarladığınız Simgeleri Kullanabilirsiniz.

Geri