sınav yeri tercihleri

Kodla Büyü

eemree

Süper Üye
Süper Üye
arkadaşlar gis.osym.gov.tr adresinden üds ve ygsde görev almak için tercih yaptım ama sisteme tekrar giriş yaptığımda liste yenilenmiş benim tercih yaptığım okullar görünmüyor.Üds de görünmüyor başkalarında tercihleri görünüyormuş sizde durum nedir yada herhangi bir bilginiz varmı?7 mart sabah 8.30 son diyor ygs için

3 mart son olan sınava başvuruda bulundum sisteme girdiğimde görünmüyor.. diğeri görünüyor hala..

7 mart son gün olan görünüyor... Diğerinide tercih etmiştim ama sistemde ne sınav görünüyor nede tercih ettiğim sınav...

aynı bende de oyle görünüyor acaba tekrar tercih yapacakmıyız?

Tercih etme süresi bitenleri kaldırmaları normal.Gerçi değişikliğe izin vermeden gösterimi sağlansa iyi idi.Sanırım ileride düzenlerler sistemi.Başvuru süresi geçmeyen sınavlar için tercih değişikliğne izin de veriyorlar demekki.Değişiklik istemiyorsanız sorun yok diye düşünüyorum.

görünüyor diyen arkadaşlar... İki sınavda görünüyor mu sizde... Ben de şuan başvuru süresi dolmayan sınav görünüyor sadece.... süresi dolan sınav şu an görünmüyor ben de....

semraaa14' Alıntı:
görünüyor diyen arkadaşlar... İki sınavda görünüyor mu sizde... Ben de şuan başvuru süresi dolmayan sınav görünüyor sadece.... süresi dolan sınav şu an görünmüyor ben de....
Başvuru süresi dolanı kaldırmışlar hocam...

en başından beri öğrenmek istediğim
tercih yaptığınız okullar görünüyor mu?bazı öğrt. görünüyormuş

evet hocam tercih yaptım şimdide sisteme girip tercih yaptığım okulları görebiliyorum..

hovcam ben kaçırdım galiba
artık sınavlarda görev almak için iinternetten mi başvuru yapılıyor

sarix' Alıntı:
evet bu doğru mu öyleyse süper olmuş kimse kimseyi kayıramaz heralde yada az kayırma olur diyelim. :shock:

sarix' Alıntı:
Sadece tercih ile görev almak istediğiniz okulları soruyor,görev verme vermeme ile ilgili değil.Sanırım kıdem yılı yüksek olandan başlayarak görev dağıtılacak...

hım başvuruyu nasıl yapıyoruz peki. ösym burosuna gidip mi başvuru yapılıyor okuldan mı başvuru yapıyoruz yoksa direk ösym nin sitesinden girip bilgilerimizi mi kaydediyoruz nasıl oluyor başvuru işleri. Biraz cahil kaldıkta konuya.

arkadaşlar bu konuda bilgisi olab birsi varsa bizleri aydınlatabilir mi nasıl başvuru yapcaz.

ihtaner' Alıntı:
hım başvuruyu nasıl yapıyoruz peki. ösym burosuna gidip mi başvuru yapılıyor okuldan mı başvuru yapıyoruz yoksa direk ösym nin sitesinden girip bilgilerimizi mi kaydediyoruz nasıl oluyor başvuru işleri. Biraz cahil kaldıkta konuya.

Sayın hocam yarıyıl tatilinden önce sınavlarda görev almak için ösym bürolarından başvuru yaparak kayıt yaptırıldı oradan bizlere verilen şifreler ile de şimdi de sınav görevi için başvurularımızı yapıyoruz. İlk kayıt işlemini yaptırmadıysanız yapacak birşey yok

serci2001' Alıntı:
ihtaner' Alıntı:

Sayın hocam yarıyıl tatilinden önce sınavlarda görev almak için ösym bürolarından başvuru yaparak kayıt yaptırıldı oradan bizlere verilen şifreler ile de şimdi de sınav görevi için başvurularımızı yapıyoruz. İlk kayıt işlemini yaptırmadıysanız yapacak birşey yok
cevap verdiğin için teşekür ederim hocam.
bu yeni sistem sanırım eskiden böyle değildi sınavda görev almak isteyenler imza sürküsü gelirdi bazende gelmezdi sadece idarecilere birde yalakalara görev çıkardı.

Geri