Saç Modelleri Psd

Kodla Büyü

candasarin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Saç Modelleri Psd
psdhair.jpg

3.18MB
Download
http://www.filesonic.com/file/316977655 ... _OKTAR.rar

marmarabote' Alıntı:
ya ben bu filesonicten idm ile dosya indiremiyorum sinir oluyorum :(

bende indiremiyorum hocam, idm yi biraz karıştırdımda devredışı bırakıyorum bu siteden indireceğim zaman mecbur! varsa başka çözüm yolu bilelim...

bilisimci61' Alıntı:
marmarabote' Alıntı:

bende indiremiyorum hocam, idm yi biraz karıştırdımda devredışı bırakıyorum bu siteden indireceğim zaman mecbur! varsa başka çözüm yolu bilelim...

Hocam indirme linkine tıklarken klavyeden alt tuşuna basarsan idm devredışı kalır. Bu alt tuşu idmnin seçeneklerinde tuşlar seçeneği ile shift veya ctrl olarakta değişebiliyor. Ben bu yöntemle idm yi devre dışı bırakırım.

atungad' Alıntı:
bilisimci61' Alıntı:
marmarabote' Alıntı:

Hocam indirme linkine tıklarken klavyeden alt tuşuna basarsan idm devredışı kalır. Bu alt tuşu idmnin seçeneklerinde tuşlar seçeneği ile shift veya ctrl olarakta değişebiliyor. Ben bu yöntemle idm yi devre dışı bırakırım.

tşkler hocam

hcam bunlar jp gözüküyor resmin üzerine nasıl aktarcaz anlatabilirmisin sana zahmet.

bayram840' Alıntı:
hcam bunlar jp gözüküyor resmin üzerine nasıl aktarcaz anlatabilirmisin sana zahmet.

Evet hocam psdlerini atmayı unutmuşum, :cry: hakkınızı helal ediniz. Konuyu kısa süre içerisinde yenileyeceğim.

Geri