saatler ileri alındı ATAK tahtaları açılmıyor????

Kodla Büyü

Veli33

Site Gezgini
Flashı takıyoruz fakat tahtaları açmıyor hocalarım. Saatler ileriye alındığı için galiba. Ne yapmalıyım??(Tahtalarda deeprez var)

hocam muharremyıldız hocam yön gösterdi saolsun;yeni anahtar oluşturun hocam.ben 2-3 flash denedim çalıştı.

Sayın hocam
Okuldaki öğretmen atak anahtarlarındaki programı atak ile kaldırıp yeniden anahtar oluşturun kolay gelsin.
anahtar sil ----- anahtar oluştur.

Arkadaşlar 1.06 versiyonunu kaldırmanızı ve bu versiyon yerine 1.09 kurmanızı tavsiye ederim. Ancak 1.06 kullanmakta ısrar ediyorsanız:
Şikayet yoksa ya aşağıdaki ayarları yapmışsınızdır ya da 1.09 kullanıyor olabilirsiniz. Bir ihtimal akıllı tahtalarınızın tarihleri hatalı olabilir...

1-Tarihi biostan geri alabilirsiniz.(Yaz saati uygulanmayan bir zamana [Eğer internet varsa tarayıcılar hata verebilir])
2- Tekrar anahtar oluşturabilirsiniz.
3- Windows'un tarih saat ayarlarında saati otomatik ileri/geri alma özelliğini kapatabilirsiniz.

Muharrem hocam ben gelmeden önce kuruluymuş tahtalarda atak. Şimdiye kadar bi sorunda yoktu. Tahtalarda difriz var .. ben bios ayarlarını yaptıktan sonra difrizin bios ayarlarını eskiye döndürme şansı yok dimi hocam.???

Veli33' Alıntı:
Muharrem hocam ben gelmeden önce kuruluymuş tahtalarda atak. Şimdiye kadar bi sorunda yoktu. Tahtalarda difriz var .. ben bios ayarlarını yaptıktan sonra difrizin bios ayarlarını eskiye döndürme şansı yok dimi hocam.???
*Deep Freeze bios ayarlarını korumaz. bence Atak'ın eski sürümünü kaldırıp 1.09 sürümünü kullanmanız daha verimli olur.

ben 1.06 kullanıyorum problem çıkmadı. Siz güncellemiştiniz muharrem hocam sanırsam.

Şuan bende de şikayet yok inşaAllah olmaz da uğraşmayız en baştan :shock:

Veli33' Alıntı:

Bios ayarları değilde tarih/saat ayarıyla oynayabiliyor... Siz değiştiriyorsunuz, o da takrar üzerinde değişiklik yapabiliyor...
Daha önceden yazdığım yöntemleri kullanabilirsiniz. Tarih saatle uğraşmayım diyorsanız tarihi doğru bir bilgisayarda yeniden anahtar oluşturursanız da sorun çözülür. 1.06 dan biran önce kurtulun, indirme dosyasını bile sildim..

gezegen10' Alıntı:
ben 1.06 kullanıyorum problem çıkmadı. Siz güncellemiştiniz muharrem hocam sanırsam.
Düzeltmeye çalışmıştık; fakat tam olarak olmamıştı. Ben de farklı bir yöntem ve şifreleme kullanmıştım. 1.06 da hata devam ediyor, 1.09 şifreleme bakımından çoook daha iyi. Bence biran önce 1.06'yı kaldırın. Bir ihtimal bios tarihleriniz geri olabilir...

muharremyildiz' Alıntı:
Veli33' Alıntı:

Bios ayarları değilde tarih/saat ayarıyla oynayabiliyor... Siz değiştiriyorsunuz, o da takrar üzerinde değişiklik yapabiliyor...
Daha önceden yazdığım yöntemleri kullanabilirsiniz. Tarih saatle uğraşmayım diyorsanız tarihi doğru bir bilgisayarda yeniden anahtar oluşturursanız da sorun çözülür. 1.06 dan biran önce kurtulun, indirme dosyasını bile sildim..
Muharrem hocam çok tşk edrim :alkis: :alkis: tarih değiştirme yöntemiyle sıkıntı aşıldı.Bundan sonra hep size danışacağım.Allah razı olsun. :+1: diğer arkadaşlarada tşk ediyorm ayrıca..

Geri