sade bir okuma belgesi

Kodla Büyü

ozlemsu

Aktif Üye
bu amatör çalışma için lütfen olumlu olumsuz yorumlarımızı yazalım :oops:

Ekli dosyalar

• obelgesi.jpg
    obelgesi.jpg
    208.8 KB · Görüntüleme: 1,967
Kurdelenin kenarları biraz tırtıklı olmuş eğer elinizde daha kalitelisi varsa onu kullanın. Sağda bir sayfa var bu biraz anlamsız olmuş. Sayfa kıvrım yönüde ters tarafta oluşturulmuş-Belgenin orta yerinde sayfa içeri doğru kıvrılabilirmi-.

Çerçeve,arka plan,renkler ve yazılar harika elinize sağlık çok beğendim.

Kurdelenin kenarları biraz tırtıklı olmuş eğer elinizde daha kalitelisi varsa onu kullanın

tamam

Sağda bir sayfa var bu biraz anlamsız olmuş.

sağda sayfa yok ama burda niye böyle çıktı anlamadım photoshopta belgeyi ayarlarken A4 sstandarlarını kullandım ama

Sayfa kıvrım yönüde ters tarafta oluşturulmuş-Belgenin orta yerinde sayfa içeri doğru kıvrılabilirmi-.

kurdela ile fotonun yerini değiştirsek olur mu

Kudeleyle fotonun yerini değiştirin süper olur. Kurdelenin yönünü ayarlamayı unutmayın.

açık renk yıldızların üstüne koyu kırmızı kurdele baya göstermiş kendini..Kurdeleyi seçip "Feather" özellini kullanıp kenarları yumuşatabilir yada "gussain blur" ile yumuşatabilirsin..

sag usttekı sayfanın içindeki büyük yıldızlarla o köşeyi birleştirebilirsen daha güzel olur.

düzeltilmiş şekilde psd siyle gönderiyorum. paylaşmak çok güzelmiş. :)

Ekli dosyalar

• obelgesi.rar
    346.8 KB · Görüntüleme: 123
Solda ayrı bir sayfa gibi olması pek yakışık gitmiyor şöyle kenarlarını yumuşatsan bence daha iyi görünür. :oops:

Ekli dosyalar

• obelgesi2.jpg
    obelgesi2.jpg
    188.5 KB · Görüntüleme: 1,961
Solda ayrı bir sayfa gibi olması pek yakışık gitmiyor şöyle kenarlarını yumuşatsan bence daha iyi görünür

soldaki sayfa derken fotonun etrafını mı yumuşatıyım bi de sağda hala boşluk var gibi duruyor onu düzeltemedim

ya ben fotonun köşelerini yumuşattım pencere gibi oldu öyle olsun mu

Ekli dosyalar

• obelgesi kopya.jpg
    obelgesi kopya.jpg
    204.3 KB · Görüntüleme: 1,745
Geri