Sağlık Durumumuz Anketi

Kodla Büyü

QML

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi.
Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi.

Son günlerde açılan bazı başlıklar dikkatimi çekti.
Özellikle BT öğretmenlerinin muzdarip olduğu durumları ekledim.
Genel bir kanı oluşması açısından önemli bir anket olduğunu düşünüyorum.

Olmaya Sıhhat Cihanda Ayran Gibi Şurubat
Gerekmez Muhtevası Belirsiz Her Hangi Bir Meşrubat...

Allah herkese sağlık dolu günler versin

Ağrı çeşitleri birden fazla seçeneğe yayılmış ama yine de eksik, genel sağlık durumu açısından daha fazla eksikliği olan bir anket olmuş.

Ankette bana uygun seçenek yok ama buraya yazayım :))
Burun etim var nefes almamı zorlaştırıyor.
Ağız ve Diş sağlığım da pek iyi değil maalesef

bote67' Alıntı:
Ağrı çeşitleri birden fazla seçeneğe yayılmış ama yine de eksik, genel sağlık durumu açısından daha fazla eksikliği olan bir anket olmuş.

Ben daha çok mesleğimizle alakalı olanları yazdım eklemek istediğiniz varsa bildirin lütfen

Yaşlı teyzeler gibi oldu.Benim de şunum bunum var :cry:
Sen hangi hapı kullanıyosun , tavsiye ediyomusun falan:)

Sandığımdan sağlam çıktınız gençler,ben daha fazlasını bekliyordum:)

hocam ankette neden herhangi bir problemim yok turp gibiyim diye bir secenek yok:D

gerçi öyle değilim ama:D

Bakıyorum bakıyorum. Dedimki herkesin boyun ağrısı var benim gibi. Ama tek oyu ben kullanmışım zaten.

edersoy' Alıntı:
Bakıyorum bakıyorum. Dedimki herkesin boyun ağrısı var benim gibi. Ama tek oyu ben kullanmışım zaten.

Ankte yeni bir şık ekleyince daha önceki oylamalar sıfırlanmış hocam,ondan öyle oldu maalesef

baş, bel, boyun ağrısı + gözüm bozuk ühühü :( hatta birazdan göz doktoruna gidicem 0.5 miyop sanırım ilerledi..

yıllardır(15 yıl) eklemlerimden çekiyorum, diz bilek.. Allah beterinden korusun teşhis de konmadı bir türlü :(

şeffaf' Alıntı:
yıllardır(15 yıl) eklemlerimden çekiyorum, diz bilek.. Allah beterinden korusun teşhis de konmadı bir türlü :(

Maalesef bende de genel olarak eklemlerde rahatsızlık var,yıllardır ağrı sızı var bir taraflarımda hep

ozlem22' Alıntı:
o turp gibiyim diyen 10 kişi kim merak ettim :D

Sanırım onlar hayatla bağlarını kesmiş hislerini kaybetmiş olanlar.Duyarsızlaşınca böyle ağrı sızı hissetmiyorlar zamanla,durumu en vahim olanlar:):)

QML' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:

Sanırım onlar hayatla bağlarını kesmiş hislerini kaybetmiş olanlar.Duyarsızlaşınca böyle ağrı sızı hissetmiyorlar zamanla,durumu en vahim olanlar:):)

ne alaka siz el bebek gül bebek büyüdüyseniz biz napalim...turp gibi olmak da mi suç... :puhaha:

Turp gibi sağlıklı olanların sayısı artmaya devam ediyor.

polwert' Alıntı:
QML' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:

ne alaka siz el bebek gül bebek büyüdüyseniz biz napalim...turp gibi olmak da mi suç... :puhaha:

Walla köy yerinde bağda bahçede geçti ömrümüzün baharı ama o zamanlar çakı gibiydik,ne ettiyse bu meslek etti bize :cry: :lol:

geçmeyen hastalıklar hiç yazılmamış maalesef ... Akdeniz ateşi hastasıyım, o yetiyor zaten :)

yalanaşk' Alıntı:
geçmeyen hastalıklar hiç yazılmamış maalesef ... Akdeniz ateşi hastasıyım, o yetiyor zaten :)

Bir de pişkolojişi bozulup bunun farkında olmayanlar var.
Ekleme yapınca anket sıfırlanıyor ondan dolayı şimdilik bu kadar:)

ozlem22' Alıntı:

anket çıkar çıkmaz turp gibiyimi işaretledim yorumları okumadım, şimdi yorumları okudum ve bu işte bir gariplik var dedim. acaba benim de mi bir yerim ağrıyor diye vücudumu dinledim. şimdi belim ağrıyor :lol:

Geri