Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

SAĞLIKTA DEVRİM-Haftasonu hastalanan yandı

Konu, 'Sağlık Köşesi' kısmında teksen tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. teksen

teksen Hiperaktif Üye Hiperaktif

:-1:

2. KöfteHoRr

KöfteHoRr Süper Üye Süper Üye

nöbetçi eczane acil için var, acilde açık zaten. Seninde pazar günü acil işin varsa özel-devlet istediğin acile gidebilirsin, istediğin eczanedende ilacını alabilirsin.

3. KöfteHoRr

KöfteHoRr Süper Üye Süper Üye

ancak ortalığı bulandıracak yalan yanlış başlıklar açar sonrada :-1: diyerek köşene çekilip izlersin zaten.

4. enestar

enestar Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Ya hocam bu yaşıma geldim daha bir gün acil dışında doktor göremedim hafta sonu. Öğretmen iken dersim olmadığı zaman gittim polikliniğe. Uzman da poliklinik de olsa ben hafta sonu açık olduğunu da görmedim, muayene ettiğini de. Yok özel dersen o ayrı ama devlette ben rastlamadım. Bilemiyorum bunun neresine niçin üzüleceğim. Açıkçası çözemedim.

Son not, burada bu başlığı görene kadar hafta sonu açık olan poliklinik olduğunu da bilmiyordum. İster cehaletime isterseniz de fakirliğime verebilirsiniz.

5. teksen

he he!...

6. AKADEMİA

AKADEMİA Süper Üye Süper Üye

7. Kolemans

Kolemans Seçkin Üye Seçkin Üye

Son 2 yıldır bu forumda olur olmaz herşeyi eleştiren bir grup türedi. Muhalefet olsunda nasıl olursa olsun. Forumun tadını kaçıranda bunlar aslında.

8. @lulu@

@lulu@ Aktif Üye

Sebep olanlar Allah'larından bulsun.

9. teksen

ekonomik-gelismeler-f7/yurek-daglayan-haber-t122471.html

10. teksen

11. kadelli33

kadelli33 Aktif Üye

ekmek için ekmelle o zaman

12. teksen

13. teksen

Tüketici Haklan Derneği Genel Başkanı Turan Çakar yaptığı açıklamada, TÜİK'in 2013 yılı Haziran ayı ile 2014 yılı Haziran ayı arasındaki son bir yıllık gıda fiyat istatistiklerini karşılaştırdıklarını belirterek, tüketicilerin bu süre içinde büyük kayıplara uğradıklarını bildirdi.

TÜİK'in eşdeğer hane halkı kullanılabilir gelir durumuna göre,
    Türkiye'de, 50 milyondan fazla tüketici yoksulluk, 15 milyondan fazla tüketici ise açlık sınırının altında yaşamaktadır."

Çakar, yaşanan enflasyon ve temel ihtiyaçlarda yaşanan fiyat artışlarının yoksul ve dar gelirli tüketicilerin yeterli ve dengeli beslenemediğini ifade etti.
    http://www.tekgida.org.tr/%5COku%5C9069 ... -Sinirinda

14. kadelli33

kadelli33 Aktif Üye

ekmek için

15. dehencan

dehencan Seçkin Üye Seçkin Üye

zalimler için yaşasın cehennem. Az kaldı AKP sonuna. Mazlumların ahı gayretullaha dokunduğu an hesabın bitmiş demektir. devam et zulme.

16. schumix

schumix Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam ben çok gittim, dediğiniz gibi hasta olmadığınız için olabilir...
    Kısaca bir hesap yapayım sizin için;

Haftaiçi hastaneye giderseniz ve okula dönemezseniz 7 saat ek ders kesilir. 7*9 = 63 TL
    Ayrıca dersleriniz boş geçer, öğrencileriniz idareye , nöbetçi öğretmene dert olur ve sanki keyfiymiş gibi arkanızdan dünyanın lafı edilir..

Cumartesi günleri özel Hastanelerin neredeyse tamamı öğlene kadar açık ve birçok özel hastanede muayene ücreti 25-30TL.
    Dersler boş geçmez, öğrenciler kimseye dert olmaz ve kimse de arkanızdan laf etmez.

Yani hafta içi devlet hastanesine gitmektense hafta sonu özel hastaneye gitmek öğretmen için daha uygun bir çözüm. Bu zenginlik veya fakirlik meselesi değil...

Benim özellikle hafta sonunu kullanma sebebim de okula yetişme, idareyi arayıp okula gelemeyeceğim gibi bilgilendirme derdi olmayışı ve bulunduğum yer için en doğru çözüm olmasıdır.

Bu arada muhalefet olsun diye yazdığım bir mesaj değildir, bu durumda mağduriyetler oluşacaktır diye yazdım... Bazı arkadaşlar da bu mağduriyetleri göre göre ve körü körüne başka şeyleri savunmasın...

17. kadelli33

kadelli33 Aktif Üye

"Arkadaşlar akpnin artık sonu geldi. Seçimlerden sonra 2 haftayı bekleyin. RTE kaçıcı." 30 mart öncesi.
    Dostum her seçim öncesi buna benzer şeyler yazmışsın. Ya tutarsa hesabı mı...

18. toker42

toker42 Seçkin Üye Seçkin Üye

Türkiye medyada gösterilidiği gibi güllük gülistanlık değil her geçen gün kötüye gidiyoruz, hem sosyal açıdan hem ekonomik açıdan durum hiçte iç açıcı değil

19. dehencan

dehencan Seçkin Üye Seçkin Üye

akp büyük bir gemi. Gemi su almaya başladı. Büyük gemiler hemen batmaz. batması zaman alır. o yüzden hemen batmasını beklememek lazım. Ancak benimkisi ileriye dönük bir öngörü. ama yazdıklarımı göreceksin. Sadece ben şunu tahmin edemedim. Bizim toplumun bu kadar yozlaştığını. Yoksa başka toplumlarda bu iş çoktan bitmişti. Toplumumuzda şu kanı var. Çalıyorlar ama çalışıyorlar.

20. toker42

toker42 Seçkin Üye Seçkin Üye

gemiyi ayakta tutmaya çalışan menfaatçiler var. öncelikle ihale alan iş adamları, reklam alan medya patronları, rant peşinde koşan sanatçılar, hükümet sayesinde yetki alan sendika ağaları el altında yolsuzluk yapan ak belediyeler, kendi çıkarları için kullanan cemaatler. şimdi bakmayın fetullahçıların ayrıldığına akp nin ekmeyini yiyen çok cemaat var. şimdi fetullahçların yerini süyelmancılar doldurmaya çalışıyor eskiden mhp oy veren süleymancılar 17 aralıktan sonra fetullahçıların yerini almaya çalışıyor, vakıflar, makarnacı ve kömürcüler bunlar akp nin batmasını istemez. neden çalsın ama yinede ayakta dursun diyor kendiside haram yiyor milletin rızkını yiyen adam çalsın ama bizede çaldırsın der. milletin hakkını yiyen her kimse hepsine haram zıkkım olsun.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal