Sahtekar smile dan kurtulma çabası.Yardım!

Kodla Büyü

ctrl+alt+delete

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ne yazıkki d smart net abonesiyim.ağustos ayında biten aboneliğimi iyi bir teklifte bulunurak 2 yıl uzattılar.(keşke kabul etmeseydim)geçen aya kadar bi sorun yoktu.ev taşıdım ve 14 martta interneti yeni evime naklettirmek için başvurdum.bana 7 iş günü içerisinde bu işin biteceğini söylediler.ama bitmedi.sonra tekrardan aradım ve her arayışımda 2 iş günü içerisinde bu işin biteceğini söylediler bugüne kadar geldik bi gelişme yok.sorum şu aboneliğimi iptal etsem ceza ödermiyim.sonuçta bana verilen söz yerine getirilmedi taahhüde uymadılar beni 14 marttan beri oyalamaları ceza ödememi engelleyebilirmi

kapatmayı dert etmiyorum en kötü ihtimal ttnet e geçiş yaparım da ceza ödermiyim sorun o

taahhüt yerine getirilmediği için sözleşme feshi istiyorsan bu gibi durumlarda önce noterden ihtar çekilir ama detayını bilmiyorum.

sikayetvar.com a yazmanızı tavsiye ederim. bu gibi birçok sorun bu site sayesinde çözülüyor.

Bir Smile-Dsmart.net hizmetimin başlangıcında, iki ev taşırken, üç yine ev taşırken yaşadıklarınızı birebir yaşadım.

Sırasıyla 40 gün, 37 gün ve 20 gün sürmüştü işlemler.

Atyapı Telekom ve TTnet'in olduğu sürece bu firmalarda bu sorunlar hep olur. Çünkü veritabanları ayrı. Adres bilgisi gönderiyorsunuz, sonra sisteme işliyorlar, Telekom onay verirse bağlantı için geliyorlar.

Her faturada ayrı adres yazıyor bu yüzden hep adres onayını denedik durduk. Smile adres giriyor, Telekom onay vermiyor. Yeni adres denemesi ve 48 saat yine başlıyor :) Nüfustaki orjinal adres bile tutmamıştı benim.

Şikayetvar, BTK ne varsa hepsine yazın hocam, dönüş yapıyorlar. Kapatacağım blöfü de tutmuyor, ayrıca hizmeti sonlandırmak bile ayrı dert bunlarda. Ben cesaret edemiyorum :)

Ama bir yandan sinirden gülüyorsunuz bir yandan kafayı yedirtiyorlar. Özetle rezil bir düzen. İnşallah atlatırsınız sorunu ama ısrarla arayın bilgi alın. Sert çıkmak gerekebiliyor bazen.

hocam benimde d smart netten taahhütlü abaneliğim var. aynı sorunla bende karşılaştım ve nakil sürecim 3 ay sürdü.
bu süreçte onlarca kez aradım her seferinde nakil talebimi yenileyip adresimi tekrar tekrar aldılar ama yine sonuç alamadım en sonunda telekom altyapısını kullandıkları için telekomun saha birimine gittim. Oraya gittiğimde dsmart netin müşteri bilgilerini gizlediğini yani adımı telefon numaramı vermeyip sadece yarım yamalak bir adres verdiklerini gördüm, telekomda herseferinde eksik adres diye talebi reddetmiş. İsterseniz sizde bi telekoma gidin hocam nakil talebini telekoma iletmişlerse ordan halledebilirsiniz.

telekoma kavga etmeye gittim.adamlar 25 martta kendilerine düşeni yapmış.kapatmaya kalksam 2 3 ay uğraşırım ama acilen internet lazım.o yüzden kapatma yerine ttnete taşıyacam.ölümü görüp sıtmaya razı olacam yani

Geri