Şaka gibi. Sıfır dolap soğutmuyor.

Kodla Büyü

Reyhanli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bayram haftası satın almış olduğum Profilo 2055 model buzdolabının alt kısmı resmen soğutmuyor.
Servisten gelen elemanlar içine sensör koyarak 1 hafta sonra geleceklerini söylediler.

Ayar kısmı max olmasına rağmen sular ılık, yiyecekler hızla bozuluyor.

Markaya güvenip aldım, rezil oldum.

Tüketici olarak yapmam gereken nedir?

o ozellik sayesinde alti kapatiyor sadece ust calisiyor.ayrica sol alt yada sag alt kosede icerde delikler var oraya poset koymayin diyorlar.eger bunlarda degilse muhtemelen motor dur ama motor olacagini hic sanmam ust sogutuyor diyosunuz

Gaz sıkışması olmuştur, benim başıma geldi garanti kapsamında gaz dolumu yaptılar. Gaz dolumu pek sağlıklı değil değiştirmeniz daha iyi olur. (Gaz sıkışması elektrik gidip gelmesi durumunda oluyor)

Termostatı bozulmuş olabilir. Bosh buzdolabı almıştık. Bir süre sonra içindekilerin soğutmadığını fark ettim. Dediğiniz gibi ısı ölçümü yaptılar. Soğutmaya sağlayan parça değişince buz gibi oldu.
Garantisi devam ediyorsa profilo merkezi arayıp durumu bildirin. Kısa sürede çözüleceğini düşünüyorum.

İade edip parasını iste; müşteri hizmetlerinden. Sonuçta 1 hafta gereksiz yere beklemek ve 14 gün cayma hakkın, artı dolapta bozulabilecek yiyecekler. B u sıcaklarda dolap niye alınır ki. Geçmiş olsun. Kesinlikle sıfır dolaba gaz basma götürüp geri getirme vs işine girmeyin. Geçen sene bayramda gelmişti benim başıma. Arçelikti.
Sunacakları teklifler
1_Ek garanti süresi 3 se 5 5 ise 7 teklif edecekler ücretsiz
2_yenisiyle değiştirelim diyecekler
3-fiyat indirimi yapabilirler veya bi üst model
Ben paramı almıştım:)

Geri