Sakarya Üni .Yüksek Lisans (Uzaktan Eğitim)

Kodla Büyü
Merhaba Bende bu sene bilişim teknolojilerine kayıt yaptırdım,
Harç ücreti 1750 tl

facebook'tan bizim dönem için grup kurdum bu dönem başlayan yaklaşık 20 arkadaşlada tanıştık,

Daha önce bu bölümde yüksek lisans yapan arkadaşlar bizlere yol göstermek isterlerse veya yeni başlayanlar bili alışverişi için aşağıdaki gruba katılabilirler.

https://www.facebook.com/groups/sauebt/

selamlar.

Merhabalar,

Özellikle E-Bilişim bölümüne girebilmek için gereken diploma ortalaması kaç. Ortalama kaç puanı olanlar girebiliyor.

bilgisi olan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.

Merhabalar,
Bilişim Teknolojileri Yüksek Lisans Uzaktan Eğitime bu dönem kayıt yaptırdım. Diploma notu 2,86 olması sebebi ile yedek 8. sıradaydım. Asıl listeden kayıt yaptırmayanlar oluca kesin kaydı yaptırdım. Dönemlik 1750 TL ödeme yaptım. İnşallah hayırlısı olur ! :idea:

netuzmani' Alıntı:
Merhabalar,
Bilişim Teknolojileri Yüksek Lisans Uzaktan Eğitime bu dönem kayıt yaptırdım. Diploma notu 2,86 olması sebebi ile yedek 8. sıradaydım. Asıl listeden kayıt yaptırmayanlar oluca kesin kaydı yaptırdım. Dönemlik 1750 TL ödeme yaptım. İnşallah hayırlısı olur ! :idea:
Hayırlı olsun evvela hocam. Bikaç soruyu cevaplarsanız sevinirim...
Basvuru tarihleri neydi hocam?
Toplamda kaç dönem?
Ödeme tek seferde mi yoksa taksit yapılabiliyor mu?
Sınavlar her dönemin sonunda mı?

Merhaba arkadaşlarım; şu sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.
1-Şu an bu bölümden( e-bilişim uzaktan tezsiz) mezun olanların diplomada ne yazıyor?
2-Ales istemiyor ancak sözel puanı bile değerlendirmeye katılıyor mu?
3-Genelde başvurular hangi ayda alınıyor?Online kayıt esnasında ücret yatırılıyor mu?
4-Diyelim ki ismim yedek listede.Ne kadar bir zaman zarfında asil listede ki kayıt yaptırmadığında sıra bana gelebiliyor bunları kendileri ekranda güncelliyorlar mı?
Allah kısmet ederse bu sene ya 4 yıllık coğrafya yada bu bölüme gireceğim.Teşekkürler

Geri