"Samsun - Bafra" tavsiye eder misiniz?

Kodla Büyü

birarti1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar,
anlaşılan iller arası direk il merkezine gitmek hayal,
belkide en iyisi ilçeye kapak atıp 3 yıl sonra ile geçmek,

Bafra'yı bilen arkadaşlar bana biraz fikir verirse sevinirim,
Atatürk Ortaokulunu yazmayı düşünüyorum,
okul sanırım merkezi bir okul yanılıyor muyum?

Merkezi okul hocam ... Samsun merkeze 50 km ..... Samsun'un iyi büyük ilçesinden biri sonuçta Bafra

Halamın oğlu orada sınıf öğretmeni. Senelerdir gelmeye çalışıyor ama branştan ötürü gelemiyor. Ben de gittim bir sefer. Orta büyüklükte, yobaz dolu bir ilçe. Sokaklar daracık. Kiralar ucuzmuş ancak kaloriferli ev bulmak zormuş.

yataylimit' Alıntı:
Halamın oğlu orada sınıf öğretmeni. Senelerdir gelmeye çalışıyor ama branştan ötürü gelemiyor. Ben de gittim bir sefer. Orta büyüklükte, yobaz dolu bir ilçe. Sokaklar daracık. Kiralar ucuzmuş ancak kaloriferli ev bulmak zormuş.

bafra merkez büyükl bir ilçe hocam ... ev sıkıntı sı yaşamaz arkadaş

Ben bafralıyım. merkezi 100 bin civarında nüfusa sahip. Yobaz dolu diyen arkadaş türkiyenin en az yarısı kadar ilden büyük ve düzgün bir şehirdir bafra. ayrıca kaloriferli ev bulmak zor falan diyorsun. Doğalgaz var orada. Bilmeden milleti yanlış yönlendirmeyin. Sokaklar daracık demişsin birde. Bafrada tek yöne sahip 2 cadde var. 1 tane de yarısı tek yön olan cadde. Sokak kavramı çok azdır. Bafranın çoğu yerine cadde üzerinden ulaşırsınız. Hayat çok ucuz. Yaşam çok ucuz. Sosyal bir yerdir. Ayrıca arkadaşın sorduğu Atatürk Ortaokulu benim okuduğum okuldu. Büyük bir okul. Şehir merkezinde lise caddesinde.

Samsundaki arkadaşlar bize yol gösterebilirse çok iyi olur. Bizde düşünüyoruz Samsun'u eşimle. İlçeden giriş yapmak en mantıklısı tabiki.

bafra samsunun en büyük ilçesi ve il olabilecek kapasitede

kiralar ve ev fiyatları uygun

yaşam ucuz

beslenme açısından türkiyenin en ucuz ve organik bölgesi bence

nereden gittiğinize göre değişir ama sosyal faaliyet olarak pek fazla bir şey ummayın

arnavut,çerkez,laz,muhacır vs vs karışık tam bir türkiye mozayiği desem yeridir

bence gidin

samsunu isteyecek arkadaşlar puanlarını da yazarsa iyi olur ölü tercih yapmayalım.
benim puanım 140 civarında olacak haziranda

Baframı'za laf yok! Bafra en güzel ilçelerden biridir, Türkiyede il olabilecek kapasiteye sahiptir...Ben Tokat'tayım il olmasına rağmen Bafra'nın yanına bile yaklaşamaz..

bafraya yobaz diyenin beynindeki solucanları tahmin edebiliyorum. bafraya yobaz diyen tüm türkiyeye yobaz demiş olur. karadenizin belkide tarım, nüfüs, sanayi olarak en gelişmiş ilçesi.

yasinz' Alıntı:
Ben bafralıyım. merkezi 100 bin civarında nüfusa sahip. Yobaz dolu diyen arkadaş türkiyenin en az yarısı kadar ilden büyük ve düzgün bir şehirdir bafra. ayrıca kaloriferli ev bulmak zor falan diyorsun. Doğalgaz var orada. Bilmeden milleti yanlış yönlendirmeyin. Sokaklar daracık demişsin birde. Bafrada tek yöne sahip 2 cadde var. 1 tane de yarısı tek yön olan cadde. Sokak kavramı çok azdır. Bafranın çoğu yerine cadde üzerinden ulaşırsınız. Hayat çok ucuz. Yaşam çok ucuz. Sosyal bir yerdir. Ayrıca arkadaşın sorduğu Atatürk Ortaokulu benim okuduğum okuldu. Büyük bir okul. Şehir merkezinde lise caddesinde.

Geçen sene bir tanıdığımın dünü için 2 hafta kadar kaldım Bafrada. Ramazan Bayramının son gününüde bafrada geçirdim. Bence yukarıda yazan yorum öok eksik ve yanlış bu arkadaş bafrayı bilmiyor gibi geldi.

Güzel şehir havasında olan bir ilçe fakat imkan olarak çoğu ilden daha iyi durumda özellikle çevresindeki iller için konuşuyorum sinop amasya tokat gibi illerden daha iyi geldi bana Merzionlu biri olarak söylüyorum bunu. Ayrrrıca Bafra ovası çok büyük dometesin kasası 4 lira diyordu arkadaş düşün yanı ben gittiğimde doğal gaz çalışmları vardı sokaklarda şehrin içi karısıktı bıraz.

Çok sayıda apartman var büyük büyük yanı eskiden beri büyük bir ilçe olduğu belli. Perşembe , pazartesi ve cuma günleri şehir acayıp hareketliydi.

Çok sayıda okul var birde. Eğitime çok öenm veriyorlar dedı arkadas. Benim arkadasımın babas reçber olamasına ragmen 4 çoçugundan 3ü öğretmen 1 de hemşire olmuş düşün artık.

Güzel şehir tavsiye edilir

Bende 6 yıl önce yazmayı düşünmüştüm. Nasip olmamıştı. Araştırdığım kadarıyla güzel bir yerdi.

yataylimit' Alıntı:
Sadece gülüyorum...

Geri