???SAMSUN SİNOP AMASYA ORDU 2015 İLDIŞI PUANLARI???

Kodla Büyü

fatih5506

Site Gezgini
Sevgili meslektaşlarım.

Bilindiği gibi 2015 il dışı min puanlar yayınlanmadı.

Rica etsem 2016 il dışında SAMSUN SİNOP AMASYA ORDU illerini tercih edecek olan arkadaşların önünü görebilmesi için, 2015 il dışında bu illeri tercih eden hocalarım sonuç sayfasındaki min puanların yazıldığı kendi listelerini ekleyebilirler mi? :)

Planlarımda değişiklik oldu. Bu sene de büyük ihtimalle tayin istemeyeceğim. Birkaç sene daha buralardayız bakalım :)

Samsuna 50kmlik çap içine gelemezsin yer yok. Havza Vezirköprü terme olabilir ki o da 100 puanı geçmen gerekebilir

şu kodlama her kademede olaydı. neyse samsun olmazsa sinop olsun amasya olsun ordu olsun. yada sağlık :++:

Şuan samsun merkezde yer yok ben bile canikde lisede norm fazlasıyım ama bazı imam hatiplerde norm acıkabilirmiş ben ilkadima geçersem ilici yada normfazlasi ile okulumda yeni norma göre 0 gözüküyor size acilirmi bilemem

Peki tercihte 41 seçmenin sarti nedir. Yani 40 tercih dolmadan 41 seçilemez diye bi kural var mi. Ve 40 tercihide başka ile yapip 41 i başka bi il yapabiliyormuyuz. 41 in isleme sureci nasil gerçekleşir.

güzel yer açılırsa ben de isteyeceğim sanırım :D yine fikrimi değiştirdim.

Geri