Samsun

Kodla Büyü
Arkadaşlar ben bu okulu eşime istemeyi düşünüyorum nasıl acaba (i.mat öğret.)
SAMSUN TERME Sakarlı Güzelyalı İlköğretim Okulu

samsun yalan oldu beyler

3 kişi alıor

100 ve üzerine hayırlı olsun

nasıl iş lan bu, koskoca samsuna 3 kişi :S

3.5 senedir elazığın ilçesinde çalışıyorum
66 puanla ilk3 e samsunu sonrakilerede orduyu sıralıycam
samsun bencede yalan oldu.
ben bu sistemin kurumun taaaa ...

Arkadaşlar Samsun Atakum da bir ilköğretim okulunda Bilişim Teknoloji öğretmeniyim, becaiş hakkında çok bilgim olmasa da İzmir'de çalışan Samsun'a gelmek isteyen arkadaşlarla becaiş yapabilirim.

Anadolu kadrosundayım 95 puanla tercih yapmayı düşünüyorum atakum tarafına. hayırlısı olur inşallah...

arkadaşlar ben de samsunda görev yapıyorum. bu sene anadolu lisesi tercihlerinde ladikteki anadolu lisesine tayin isteyen olmadı açık kaldı. O kadar da büyütmeyin gözünüzde. Salıpazarında kesin 1 tane açık olacak yibo da belki ÇPL yi de açarlar diğer ilçeleri bilmiyorum. Sakarlı İ.O da termeye yakın büyükbir yer samsun ordu yol üstünde. Hayırlısı olsun diyecez artık yapacak bişey yok

safran' Alıntı:
arkadaşlar ben de samsunda görev yapıyorum. bu sene anadolu lisesi tercihlerinde ladikteki anadolu lisesine tayin isteyen olmadı açık kaldı. O kadar da büyütmeyin gözünüzde. Salıpazarında kesin 1 tane açık olacak yibo da belki ÇPL yi de açarlar diğer ilçeleri bilmiyorum. Sakarlı İ.O da termeye yakın büyükbir yer samsun ordu yol üstünde. Hayırlısı olsun diyecez artık yapacak bişey yok

hocam bu söylediğin açıkların anlamı yokki ?
nihayetinde il dışından 3 kişi alınacak ..

İl dışından tayin isteyecek olanlar puanlarını yazabilirler mi acaba? boşuna tercih yapmış olmayalım. benim puanım 95 anadolu kadrosundayım. şimdiden teşekkürler...

safran' Alıntı:

hocam ladik full dolu anadolu 1 eksik anadolu lisesinde orda da ders yok gibi mecburi formatör olunur .....

arkadaşlar benim 86 puanım war.. ilk 3 samsun diğerleri ordu olarak sıralıcaz artık gelirmi gelmezmi hayırlısı... tef mezunuyum öncelikler meslek liseleri olarak düşünüyorum.. eğer meslek liseleri açılırsa şansım olur gibi düşünüyorum...

Hocam İlkadım ilçeyi istemeyi düşünüyorum....artık merkeze gelmek istyorum inşallahhh....

lütfen tayin isteyecek arkadaşlar il içimi il dışımı tercih yapacaklarını ve puanlarını yazarlarsa herkez için daha faydalı olur

İl dışına da (yanlış saymadıysam) 133 okul görünüyor. Ne olacak şimdi? İl dışına açılan okullar belli mi yoksa sayısal loto gibi loto mu oynayacağız? Bunlardan 3ünü tutturan mı atanacak il dışından :?
64 puan il dışı.

Geri