Samsun

Kodla Büyü
hocam bende bitlisdeyim samsun merkez dusunuyorum.puan 87.bakalım yarışacagız.hayırlısı olsun diyelim.

nosTRa' Alıntı:
erfatm' Alıntı:
Ben Samsun isteyeceğim ama ümidim yok... İsteyenler yazabilirler benim puanım 46

valla hocam kontenjan 2-3 çıkarsa 46 da olsa 146 da olsa boş diye düşünüyorum.
Hala kontenjan açıklamadılar zaten... Son güne kadar bir şey belli etmeyecekler anlaşılan.
Puanımın az olduğunu biliyorum ildışı için ama umut etmek de güzel. Ortam değiştirmek istiyorum artık, aynı insanlar, aynı anlamaz insanlar...

erfatm' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:
erfatm' Alıntı:
Ben Samsun isteyeceğim ama ümidim yok... İsteyenler yazabilirler benim puanım 46

Hala kontenjan açıklamadılar zaten... Son güne kadar bir şey belli etmeyecekler anlaşılan.
Puanımın az olduğunu biliyorum ildışı için ama umut etmek de güzel. Ortam değiştirmek istiyorum artık, aynı insanlar, aynı anlamaz insanlar...
aynı durumdayız desene hocam :)

omd' Alıntı:
erfatm' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:
erfatm' Alıntı:

aynı durumdayız desene hocam :)
Evet hocam ve toplam 6 ilköğretim okulu var, işimiz zor... Zaten böyle olmasını bekliyordum ama neyse... Söyleyeceklerim yine bana kalsın

Kimileri söylemiyor galiba, ben yazabileceğim her yeri yazdım, pişman olmak üzereyim ama. Yazdığım yerleri incelemedim şansa bıraktım sayılır. İnşallah sürprizle karşılaşmayız. Hayırlısı olsun inş.

ben de internet siteleri olanlara şöyle bir baktım ama çokta düşünmeden 25 tercihi de doldurdum :D En fazla gittiğimiz yerde norm fazlası olur başka bir yere geçeriz diye düşünüyorum :D

Samsun'da 25 tercih yapılabiliyor muydu? Bana 6 ilköğretim okulu açıktı.... Toplamda da 25 yoktu sanırım. Yani norm fazlası olma ihtimali her yerde var. Cumayı bekleyip göreceğiz artık :)

samsun hayal açılan yerler doğudan beter,
geçen yıl af "Nimeti" ile atı alan üsküdarı geçti,

erfatm' Alıntı:
Samsun'da 25 tercih yapılabiliyor muydu? Bana 6 ilköğretim okulu açıktı.... Toplamda da 25 yoktu sanırım. Yani norm fazlası olma ihtimali her yerde var. Cumayı bekleyip göreceğiz artık :)

lavinia_7' Alıntı:
evet hocam nasıl yaptın 25 tercihi?

samsunun haricinde de yakın illerin hepsini yazdım ben :D

masterkartall' Alıntı:
bafra'daki yibo'yu yazan yoksa tek tercih yapıcam 31 puanım var ildışına :)

ben yazdım hocam hepsini, muhtemelen diğer arkadaşlar da böteye gözüken 6 okulun hepsini yazmıştır :D ama sen yine de yap tercihini. benim listede üst sıralarda değil bafradaki okul :)

omd' Alıntı:
erfatm' Alıntı:

lavinia_7' Alıntı:
evet hocam nasıl yaptın 25 tercihi?

samsunun haricinde de yakın illerin hepsini yazdım ben :D

Ben de sizin gibi yapmayı düşünüyorudum da sonra o illerden biri çıkarsa 3 yıl daha beklemek işime gelmedi

benim için önemli değil hocam. yakın olsun da sıkıntı yok :D 3 yıl da başka yerde oyalanırım :D

hocam ben samsun merkez ilçeleri yazdım sadece il içinde 42 puanımla yer bulamadım. amacınız samsuna gelmekse her yeri yazın derim.

Samsun Çarşamba Gökçeçakmak io -> ??? (??? puan)
Samsun Terme Cumhuriyet io -> nosTRa'nın eşi (??? puan)
Samsun Terme Fatih io -> nosTRa (??? puan)
Samsun Bafra 75. yıl İMKB .. -> tanjukose (107 puan)
Samsun Havza Mehmet Öngel io -> ??? (??? puan)
Samsun Vezirköprü Gazi YİBO -> ??? (??? puan)

Eksikleri tamamlayalım :D

Geri