Samsung Öğretmen Kampanyası

Kodla Büyü

redeemthepast

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar Samsung kampanyası çerçevesinde yeni bir telefon almak istiyorum. Çift hatlı olması önceliğim. Yeni modellerden hangisini önerirsiniz neden? 60000 ve biraz üstü olabilecek bütçem var. İndirim dahil son fiyat olarak. Gerçekten alınması gerektiren özellikleri ile yorum yapabilecek olan var mıdır?

Hocam bu kampanyadan nasıl faydalanıyorsunuz ? Meb ya da k12 uzantılı e posta adresiniz mi var.Varsa nasıl alıyoruz bu adresleri ? İdareci mi tanımlayacak ?

Merhaba arkadaşlar Samsung kampanyası çerçevesinde yeni bir telefon almak istiyorum. Çift hatlı olması önceliğim. Yeni modellerden hangisini önerirsiniz neden? 60000 ve biraz üstü olabilecek bütçem var. İndirim dahil son fiyat olarak. Gerçekten alınması gerektiren özellikleri ile yorum yapabilecek olan var mıdır?
S24 ultra kamera performansı genel kullanım performansı gayet iyi.

Yüzde 30 a kadar indirim diyor yalnız telefonda değil sanırım diğer teknolojik cihazlarda da var. İlginç bir şekilde başka platformlarda indirimli halinden daha ucuz aynı marka telefon.

Eskiden mebbis gorev belgesi yeterliydi simdi k12 mail doğrulama istiyor oglana tablet alacaktım ogretmen indirimli hali hburadadan pahalıydi

Denedim indirimli fiyata böyle geldi. Hediyesi galaxy watch. Şu an almadım hala düşünüyorum.
IMG_20240819_090736.jpg

Son düzenleme:
zevkler ve renkler tartışılmaz ama yine de kendi düşüncemi söylemek isterim.

eğer bir telefon bana para kazandırmıyorsa hiç bir zaman bu fiyat seviyesinde cihaz almam. günümüz piyasası için max 20000 TL olur benim bütçem. samsung olacaksa mesela a55 fazlasıyla işimi görür.

şu anda 1,5 yıl önce aldığım redmi note 11 kullanıyorum

Son düzenleme:
Hocam 2 3 hafta önce s23 fe aldım. Samsung öğretmen indirimi indirim değil. Kurumsal teknoloji mağazasından alsanız bile daha uyguna geliyor. Samsung sitesinde indirimli 26.000 iken teknosadan 24999'a aldım. Yanında da wach 6 saat internette en ucuzu 4500tl (herhangi en ucuzu teknosada 6.000tl ) 2.000ye kampanyalı aldım telefon ve saat toplam samsung fiyatına denk geldi. Araştırın derim.

Son düzenleme:
zevkler ve renkler tartışılmaz ama yine de kendi düşüncemi söylemek isterim.

eğer bir telefon bana para kazandırmıyorsa hiç bir zaman bu fiyat seviyesinde cihaz almam. günümüz piyasası için max 20000 TL olur benim bütçem. samsung olacaksa mesela a55 fazlasıyla işimi görür.

şu anda 1,5 yıl önce aldığım redmi note 11 kullanıyorum
Ben de uzun zamandır değiştirmemiştim. Bazı özellikleri görünce heves ettim ama tekrar mağazadan inceleyeceğim

Hocam 2 3 hafta önce s23 fe aldım. Samsung öğretmen indirimi indirim değil. Kurumsal teknoloji mağazasından alsanız bile daha uyguna geliyor. Samsung sitesinde indirimli 26.000 iken teknosadan 24999'a aldım. Yanında da wach 6 saat internette en ucuzu 4500tl (herhangi en ucuzu teknosada 6.000tl ) 2.000ye kampanyalı aldım telefon ve saat toplam samsung fiyatına denk geldi. Araştırın derim.
Gerçekten çok ilginç indirim indirim diyorlar sonra böyle oluyor 😢

Geri