Samsung Galaxy C7 Pro nereden alırım?

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Samsung Galaxy C7 Pro'ya ithalatçı garantili değil de orjinal garantili netten nereden alırım?

hocam ben c9 pro gittigidiyor ceppaket kullanicisindan aldim ithalatćı garantili(delta),sorunsuz ve knox degeri 0x0 .Türkiye satışı yok bu serinin

alamazsin hopcam cunku c serisi cin icin uretilen bir seri. el mahkum delta garantilir alirsan alirsin almazsa a7 alirsin.

ben de c7 pro dusunuyorum gittigidiyorda 1350 - 14000 arasina geliyor ama kamera cok kotu. hatta yok desek yeri. xiaomi mi5 prime alacagim sanirim.

Hepsiburada.com ya da gittigidiyor.com'dan alabilirsin, conquest014 arkadaşımızın dediği gibi ceppaket adlı stıcıdan güvenli şekilde alabilirsin birkaç kez bu satıcıdan telefon almıştım güvenilir bir satıcı artı gittigidiyor.com güvenliği de var.
Samsung resmi olarak c serilerini ülkemize getirmiyor ancak ithalatçı garantili alabilirsin mahsuru var mı dersen bence mahsuru olmadığı gibi samsung türkiye garantili olan bir telefona 300-400 tl fazla para vermenize de hiç gerek yok. Geçen gün birebir şahit olduğum bir konuyu anlatayım, yakın bir arkadaşım samsung galaxy s7 edge almıştı samsung Türkiye garantili olsun servis sıkıntısı çekmeyeyim diye de 400 tl fazla ücret ödemişti o zaman da kendisine ithalatçı garantili al değişen bir şey olmaz boş yere para ödeme demiştim ama dinlemedi aldı yaklaşık 5 aylık bir kullanımdan sonra ekranda pembe çizgi sorunu oluştu bu sorundan dolayı samsung yetkili servis telefonunu aradı sorunu anlattı oradaki yetkili bulunduğu ile yakın illerden birkaç il söyledi ve oradaki samsung anlaşmalı servislerinden biri olan bir servise gönderebileceğini söyledi arkadaşta mecburen anlaşmalı servise göndererek arızanın giderilmesini bekledi. Anlattığım olaydaki gibi anlaşmalı yani taşeron bir firma gibi servis hizmeti olduktan sonra samsung türkiye garantili diye satış yapmanın ve 300-400 tl fazla ücrete telefon satmanın tüketiciyi süper servis hizmeti veriyor algısı oluşturarak yanıltmanın ne gereği var.

Geri