Samsung galaxy S III

Kodla Büyü
istanbul38' Alıntı:
http://www.hizlial.com/u02.044.1271.0629/samsung-i9300-galaxy-s3-quad-core-16-gb?yu=YU20120517&dsply=mdynt-04072012&utm_source=mnet&utm_medium=bnr&utm_term=617&utm_content=smsng&utm_campaign=s3
1714 tl 20-50 tl hedir çeki... hızlı al yavaş göndero diyorlarlar..

"Gold Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Gold tarafından ithal edilmektedir" yani resmi distribütör olmuyor mu bu?? kafam karıştı..

hocam öğretmen maaşıyla ne s3'ü ne 4s'i, alın bir galaxy ace tepe tepe kullanın aşağı yukarı bu tarz telefonların ömrü zaten 2-3 yılı geçmez. napacan o kadar para bağlayıp, her işini görecek, dokunmatik keyfini yaşatacak bir android telefon galaxy ace fiyatıda 1/3'i. tabii herkesin kendi kararıdır son tahlilde :)
http://www.hepsiburada.com/liste/samsun ... yId=371946

cagdas' Alıntı:
hocam öğretmen maaşıyla ne s3'ü ne 4s'i, alın bir galaxy ace tepe tepe kullanın aşağı yukarı bu tarz telefonların ömrü zaten 2-3 yılı geçmez. napacan o kadar para bağlayıp, her işini görecek, dokunmatik keyfini yaşatacak bir android telefon galaxy ace fiyatıda 1/3'i. tabii herkesin kendi kararıdır son tahlilde :)

o ne ya takoz gibi :) nakit param var ama taksitle almayı düşünüyorum nasıl olsa ufukta evlilik filan da yok, arabamı da aldım telefonum da son model olsun on kere mi geliyoruz dünyaya :) ya s2 ya s3 düşünüyorum ama daha karar vermiş değilim..

ozlem22' Alıntı:
cagdas' Alıntı:
hocam öğretmen maaşıyla ne s3'ü ne 4s'i, alın bir galaxy ace tepe tepe kullanın aşağı yukarı bu tarz telefonların ömrü zaten 2-3 yılı geçmez. napacan o kadar para bağlayıp, her işini görecek, dokunmatik keyfini yaşatacak bir android telefon galaxy ace fiyatıda 1/3'i. tabii herkesin kendi kararıdır son tahlilde

o ne ya takoz gibi :) nakit param var ama taksitle almayı düşünüyorum nasıl olsa ufukta evlilik filan da yok, arabamı da aldım telefonum da son model olsun on kere mi geliyoruz dünyaya ya s2 ya s3 düşünüyorum ama daha karar vermiş değilim..
aynen bende arabamı aldım sımdı sıra ıphonede :D ufakta evlılıgın esı yok :D napıcaz parayı harcayalım demi :puhaha:

hep böyle markaları yarıştırırız işte canon mu nikon mu falan filan.Ama bence ikisinin de üstünlükleri var iphone daha çok geçmişinden bir karizmaya sahip kabul ama bir bilişimci olarak bence Android işletim sisteminin uygulamaları samsungu daha cazip kılıyor.yiğidi öldür hakkını ver iphone daki dokunmatiğin de rakibinin olacağını sanmıyorum..

ozlem22' Alıntı:
cagdas' Alıntı:

o ne ya takoz gibi :) nakit param var ama taksitle almayı düşünüyorum nasıl olsa ufukta evlilik filan da yok, arabamı da aldım telefonum da son model olsun on kere mi geliyoruz dünyaya :) ya s2 ya s3 düşünüyorum ama daha karar vermiş değilim..
e tabi haklısın ozaman, bizde çocuk bile olunca hepten kısıyoruz, alışkanlık :lol: Ayrıca baktığın telefonların yanında başka neye baksan takoz gelir hocam.

ozaman, iphone 5 çıkmadığı sürece direk s3 öneririm. verdiğim karşılaştırmaya bak, ayrıca birde ikisine canlı olarak yan yana bakıp kararını ertesi gün ver.

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilasti ... -iPhone-4S

karşılaştırma yapmama gerek yok ben zaten iphone düşünmüyorum samsung son kararım ama 2 mi 3 mü onu bilemiyorum. yanyana karşılaştırma yaptım teknosada..orda bi çocuk geldi 3 alma ben 2 kullanıyorum 500tl fazla vermiş olursun filan dedi kafam karıştı..neyse bakıcaz artık..

cagdas' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
cagdas' Alıntı:

e tabi haklısın ozaman, bizde çocuk bile olunca hepten kısıyoruz, alışkanlık Ayrıca baktığın telefonların yanında başka neye baksan takoz gelir hocam.

ozaman, iphone 5 çıkmadığı sürece direk s3 öneririm. verdiğim karşılaştırmaya bak, ayrıca birde ikisine canlı olarak yan yana bakıp kararını ertesi gün ver.

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilasti ... -iPhone-4S
4ever iphone5 :+1:

Yorumların hepsini okudum ancak sanırım hiçbiriniz HTC 'nin serileriyle tanışmamışsınız. Samsung Iphone ve son 1 yıldır HTC kullanıcısı olarak kesinlikle , dokunmatiği , android işletim sistemini desteklemesi, rahatlıkla yazılım güncellemesi yapılabilmesi ve minyatür bir Tablet Pc hissi yaşatmasıyla HTC nin bu işte bir prototip olduğunu düşünüyorum. Ancak hala HTC ürünleri her yerde satılmıyor. Sadece netten alınabiliyor sanırım. Henüz hiç bir teknomarket standında HTC ye rastlamadım. Ben de yurt dışından almıştım zaten. Ama ne yapıp edip bu telefonun modellerinden kendinize uygun olanını seçip, imkanınız varsa yurt dışından getirtin derim. Örneğin son çıkan HTC oNE X mükemmel bir cihaz.

gencotto' Alıntı:
Yorumların hepsini okudum ancak sanırım hiçbiriniz HTC 'nin serileriyle tanışmamışsınız. Samsung Iphone ve son 1 yıldır HTC kullanıcısı olarak kesinlikle , dokunmatiği , android işletim sistemini desteklemesi, rahatlıkla yazılım güncellemesi yapılabilmesi ve minyatür bir Tablet Pc hissi yaşatmasıyla HTC nin bu işte bir prototip olduğunu düşünüyorum. Ancak hala HTC ürünleri her yerde satılmıyor. Sadece netten alınabiliyor sanırım. Henüz hiç bir teknomarket standında HTC ye rastlamadım. Ben de yurt dışından almıştım zaten. Ama ne yapıp edip bu telefonun modellerinden kendinize uygun olanını seçip, imkanınız varsa yurt dışından getirtin derim. Örneğin son çıkan HTC oNE X mükemmel bir cihaz.
yoo satılıyor heryerde htc ninde sağlam makinaları vr..

iphone almam
kullanıyorum ama aldıgıma pisman oldum.
kısıtlanmayı sevmem. olsun ama kullanmayayım...

1- aradıgınız numaralardan herhangi birini silemiyorsunuz. ya hep ya hiç... Jailbreak yaparak program indirip oyle yaparsınız. ama 5.0.1 surumunde bu olayı halletmişler.

2- diyelimki 2 numara aradınız sonra ilk aradıgınız numaranın 1 rakamını değiştirip tekrar aramak istediniz olmuyor. numarayı komple ezbere geri aramanız lazım

3- fotolarınızı albumleyemiyorsunuz. aile okul iş vb sekilde. PC ye atıp klasorlere ayırıp yeniden telefona atarsınız ama bu kez de fotolar uzerindeki denetim hakkı coook kısıtlanıyor.

4- telefondaki herhangi bir müziği silemiyorsunuz. PC ye bağlayıp oyle sileceksiniz.

5- bluetooth ile sadece kulaklık ve araba kitine bağlantı oluyor. data alısverisi yok. birsey yollayacaksınız emaile gondereceksiniz.

6- 3G goruntulu gorusme yok. ancak ve ancak karsındaki de ıphone4 olacak ve ikiniz de wifi ye bağlı olacaksınız.
o zaman da facetime denen bir secenekle gorusuyorsunuz. Ya da karsınızdaki AKILLI telefonlardan olacak ki viber, tango vb. programlar ile goruntulu gorusme yapabilesiniz. tabi karsıdakinin de internet paketi veya wifi olması gerektigini soylememe gerek yok sanırım.

7- kendin istedigin herhangi bir müzigi calan muzik filan yapamazsın. appstoreden ucretli uygulama indirirsin ve muzigin 30 saniyelik kısmını yaparsınız calan muzik olarak.

8- flash tabanlı ne oyun ne site acamıyorsunuz. mesela laptop bozuktu bikaç gun film izliyim dedim verem oldum yahuu... hangi siteyi buluyorum videoları flash tabanlı oldugu icin acılmıyor... androidde boyle bir problem yok. sadece guncel gelisme adobe nin androidden flash destegini cekecegi bilgisi...

9- bu arada androidi bilmiyorum sormadım ama iphone aksesuarları cok pahalı. sana farklı bir maddi profil gozuyle bakılıyor. mesela benim kulaklık bozuldu 3 gun once sordum orjinal kulaklık 70 TL çakması 20 TL... sarj aleti sordum 45 TL çakması 25 TL...

diyeceklerim bu kadar.
ama hız, dokunmatik hassasiyeti, ekran cozunurlugu, uygulama sayısı ve kamerası cooook guzel

iphone = marka
HTC, Samsung = kullanım

yani örneklersek;

iphone = adidas marka halı saha ayakkabısı
HTC, Samsung = lescon marka halı saha ayakkabısı

Bir HTC kullanıcısı olarak en büyük özelliği pahalılık olan iphone dan uzak durmam gerektiğini düşünüyorum.

Yinede bu bir seçim.

ozlem22' Alıntı:
karşılaştırma yapmama gerek yok ben zaten iphone düşünmüyorum samsung son kararım ama 2 mi 3 mü onu bilemiyorum. yanyana karşılaştırma yaptım teknosada..orda bi çocuk geldi 3 alma ben 2 kullanıyorum 500tl fazla vermiş olursun filan dedi kafam karıştı..neyse bakıcaz artık..
ilk mesajda iphone'la kıyaslamışsın hocam. ama kararın kesin samsung'a döndüyse, zaten para da sorun değil diyosun ozaman s3 varken, napcan s2'yi allah aşkına. çözünürlük daha fazla, işlemci daha hızlı, ekran daha büyük, karizma daha yüksek. bul bir promosyon alıver gitsin :)

http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilasti ... alaxy-S-II

cyln' Alıntı:
....
diyeceklerim bu kadar.
ama hız, dokunmatik hassasiyeti, ekran cozunurlugu, uygulama sayısı ve kamerası cooook guzel

bana da son cumle lazım zaten herseyı ozetlıyor parası olan alır olmayan htc alır kı son cıkan htc de ıphone fıyatından kalır yanı yok

Geri