Samsung galaxy S7 alınır mı?

Kodla Büyü

ayze

Aktif Üye
Uzun süre işimi görecek bir telefon almayı düşünüyorum. Sizce bu telefon bu parayı hak ediyor mu. ( 2.300 TL civarı )
Kullanan arkadaşlar telefondan bahsedebilirmi acaba.

Birdenonu alma o fiyata bunu al diyebileceğiniz bir telefon var mı acaba.

Ha birde note 5 kullanıcılarının yorumlarını alabilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ha bu arada iphone tavsiye etmeyin lütfen.

hocam telefon hakkında bilgim yok hiç kullanmadım ama almayı düşünürseniz acılmamış kutu için öm attım

sadece arkadaşım kullanıyor kamera olarak çok beğenmiştim .

xiaomi modellerine bak derim. performans olarak pişman olamzsın.

wes' Alıntı:
xiaomi modellerine bak derim. performans olarak pişman olamzsın.

hocam araştırma aşamasındayım. tanıtımları izliyorum herkes kendi kullandığını övüyor.
daha çok forumda kullanan arkadaşlar hangi tel. kullanıyorlar ve kullandıkları telefonların beğenmedikleri yönlerini yazarlarsa sevinirim.
s7 var aklımda ama hala emin değilim.

ben kullanmıyorum ama telefon alma aşamasındayım.
Yaptığım araştırmalara göre işlemci - ram - depolama olarak xiaomi modelleri s7'nin üstünde performans sergiliyorlar.
Antutu performans testlerini incelerseniz söylemek istediğimi anlarsınız.
Küçük ekran düşünürseniz Mi5 Pro düşünebilirsiniz N11.de ithalatçı garantili olarak satılmaya başlanıcak kısa süre içinde.

Ben S7 Edge düşünüyordum daha sonra o kadar para vermenin çok olduğunu düşündüm limiti biraz daha aşağıya çekerek Mi5S Plus almayı planlıyorum.

Youtubeda iki ürünün karşılaştırma videolarını izleyebilirsiniz.

Mi 5 i bende düşündüm ama yakından da hörmedim. Görebilsek fikir sahibi olurduk belki.

samsung galaxy s7 ve s7 edge serisi bataryalarında yaşanan sıkıntılardan dolayı toplatılıyor. ayrıca suya dayanıklılık testinde gerçek hayatta başarız olduğu bir çok yerde görüldü. fiyat performans beklentisi içerisinde ve illa android kullanacaksanız asus zenfone 3 deluxe öneririm. tabi önce ülkemizde satışı gerekiyor :mrgreen:
http://www.epey.com/akilli-telefonlar/a ... eluxe.html

Toplatılan telefonlar Note 7 arkadaşlar.
s7 ve s7 edge serisinde toplatılma gibi bir durum söz konusu olmadı.

Zenfone 3 Deluxun giriş fiyatı tahmini 2800 lira gibi bir fiyat dolaşıyor dillerde. Fiyat olarak ASUS'a göre biraz pahalı gibi.

bende telefon alacağım samsung c7 - note 5 ve huwaei mate 8 - p9 arasında kaldım

Mate 8 i bende merak ettim ama incelemek için bulamadım hiçbir markette.
Nedense p9 u beğenmedim. Elime alınca çok basit geldi.

ayze' Alıntı:
Mate 8 i bende merak ettim ama incelemek için bulamadım hiçbir markette.
Nedense p9 u beğenmedim. Elime alınca çok basit geldi.

ithalatçı garantili getirildiği için büyük mağzalar satmıyor hocam yoksa bende görmek istiyorum

arkadaşlar şaka bir yana da telefon alırken hangi amaçla kullanacağınızı baza alarak modele bakarsanız zaman kaybetmezsiniz. değerlendirmeleri ona göre yapın bence. fiyat performans telefonlarında muhakkak bir noktada eksiklik oluyor yoksa.

mate 8 kullanıcısıyım, şiddetle tavsiye ederim. Merak ettiğiniz soru olursa cevaplandırırım :wink:

note5 var bende. 4 5 aydır kullanıyorum. tavsiye ederim. büyük olması dışında hiçbir dezavantajı yok.

arkadaşlar benim için telefondaki öncelik sıram şu:
1-kaliteli foto çekecek
2-büyük ve kaliteli ekranı olacak
3-batarya performansı iyi olacak

Bu videoları çok izledimde. Bu yeni gelen markaları ucuz diye alıp sonradan pişman olmakta işin içinde.

Geri