Samsung ML1610 arızası

Kodla Büyü

aakcakaza

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaslar okuldaki yazıcının on line / error ile Toner Save ışığı surekli yanıp yanıp sonuyor.

yazdırma işlemi yapmıyor. Basına daha once gelen var mı?

bnm sorunum şu hocam 8 sayfa çıktı vardi 5,ciyi yazdı online error verdi açıp kapattım yine online error.. ne yapmam lazım acil...

samsung resmi sitesinden kullanıcı klavuzunu indirip hata kodlarına bakabilirsiniz. Bizim okulda problemler olduğunda klavuzdan bakıp çözebiliyorum sorunları. Kolay gelsin.

Hocam bu sorun genelde çip hatasıdır...
sonradan yapılan dolumlarda çip in uymaması du işi en iyi eskişehirdeki dolumcular yapıyor.
internettten araştırın derim...

Hocam toneri çıkarın içine bakın dişlileri biraz dondürün tekrar takın....

On Line/Error ışıkları kırmızı yanarsa, yazıcı, kağıt sıkışması, kağıt
noksanlığı, üst veya ön kapağın açık olması veya toner kartuşunun boş
olması gibi bir sorunla karşı karşıyadır.

samsung ml-2251n /de kırmızı ışık sorunu bizim yazıcıda da var, kağıt sıkışmasından sonra yaşandı. ama içinde kağıt göremiyorum.. çözen arkadaşlar nasıl çözdü?

Şunları bir deneyin ön kapak ve kağıdın çıktığı kapakları kontrol edin.Toneri çıkartın tekrar takın.

suferi' Alıntı:
Hocam bu sorun genelde çip hatasıdır...
sonradan yapılan dolumlarda çip in uymaması du işi en iyi eskişehirdeki dolumcular yapıyor.
internettten araştırın derim...

Hocam toneri çıkarın içine bakın dişlileri biraz dondürün tekrar takın....
ML-1610 da çip yok. koloy kolay problem çıkaran bi yazıcı değildir. toner bitmiş yada kağıt sıkıştırmış olabilir.

konuyu hortlatıyorum ama sabahtandır bununla uğraşıyorum ışıklar sürekli yanıp sönüyor. bir çözüm bulamadım.

Geri