Samsung Note 5 mi iphone 6s plus mi

Kodla Büyü

mgkmgk

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaslar note 5 kullaniyorum. Iphone 6s plus a gecmeyi dusunuyorum. Sizler ne dersiniz

valla ben note 4 kullanıyorum hiç memnun değilim, iphone da almam çok pahalı,, ah ah sony expria z2 vardı elimde kırıldı şimdide üretilmiyor ben o telefonu tek geçerdim

Neticede verecegin para yurt disina kacacak. Aldigin urun iki sene sonra eskiyecek yenisini alacaksin. Boylece kapitalist dusuncenin kisir dongusune sen de girmis olacaksin.

klmno' Alıntı:
Neticede verecegin para yurt disina kacacak. Aldigin urun iki sene sonra eskiyecek yenisini alacaksin. Boylece kapitalist dusuncenin kisir dongusune sen de girmis olacaksin.
böyle kapitalizmi ben de isterim adam doya doya yaşıyor kapitalizmi :alkis: :alkis: , ben 2 ay önce general mobile alıyım mı almıyım mı diye düşünürken telefon parasını kurbana yatırdım. bir sene daha bekleyecem telefon için şimdi. :x

Hocam ikiside çok farklı.Ama şunu diyebilirim note kalemi ve kullanım kolaylığı olarak önde bence.Ama stabil çalışması ve arka planda çalışan uygulama sorunu yaşamaması nedeniyle iphone 6s önde.Kamera cok farklı değil.Ama şunu söliyim androidde bazen uygulama kasması olayını iphonede nerdeyse hc gormezsın.Note 5 i satarsan haberin olsun eşime alırım belki :lol:

Bende iphone 6s diyenlerdenim. Eski bir samsung kullanıcısı olarak bundan sonra yanından bile geçmem.

penewitz' Alıntı:
valla ben note 4 kullanıyorum hiç memnun değilim, iphone da almam çok pahalı,, ah ah sony expria z2 vardı elimde kırıldı şimdide üretilmiyor ben o telefonu tek geçerdim

Bende tam note 5 i satıp note 4 al diyecektim.. :p

Neyinden şikayetçisin hocam ben çok memnunum da?

note 4 kullanıyorum ve çok memnunum, bir telefonda arayabileceğiniz her özellik mevcut, hele ekran kapalı iken direkt kalemiyle not alma olayı çok kullanışlı.

Note 4 kullanıcısı olarak tam bir bilgisayar kullanımı rahatlığı var hangi işlemi yapmak istersen rahatlıkla yapabiliyorsun ve hiçbir şekilde kasma ve sıkıntı yok.. note serisinden memnun kalmayanlara şaşırıyorum acaba bende mi sorun var

Note kullanan Parası varsa yola note ile devam eder diye biliyorum.

ilk telefonum note 1. yillarca kullandim. hala androidkullaniyorum. ama apple telefonlar ne kdr sarj sorunu yasada hiz konusunda tartismasizlar. android telefonun omru 2 yil. ekstra iphone lari satarken oyle cok da dusuge satmiyosun.bu sefer telefon alirsam iphone alicam ins.

Ben de z2'den Note 5 e geçtim. 6 ayı geçti, hala Sony'yi arıyorum. Bütçenize uygun bir Z serisi Xperia alın, keyfinize bakın. Kullanmayan bilemez.

6s plus derim. ancak madem eski z2 kullanıcısısın bir de xperia xz premium'u mercek altına almanı tavsiye ederim. hatta kafanı karıştıracağım için özür dilerim ama huawei p10 plus da bu segmentte incelenmesi gereken cihazlar arasındadır. Bunlara baktıktan sonra da hangisi hoşuna gidiyorsa gözü kapalı alabilirsin hocam =)

Geri