samsung s5 --note 3--iphone 5s..

Kodla Büyü
Ayrıca ,imovie denen bir uygulama var, 5 gb lık 10 adet araç kamerası görüntüsü attım, filmleri kırptım düzenledim efekt verdim, 1080p orj videoları 720p olarak kaydettim. Bunu intel i5 3 ghz laptobumda daha iyi yapamazdım.

wswswq' Alıntı:
İşletim sistemi olarak ios android'den daha iyi. Appstore da uygulama daha fazla ayrıca daha stabil çalışıyor. Alacağın telefonun minumum 3 sene güncelleme desteği var, İtunes üzerinden film ve müzik satın alabilirsin. İşemci 64 bit kamera 120 fps 720p çekiyorki bunu ağır çekim olarak kaydedebiliyorsun. İphone da arayüz çok hızlı şişme donma takılma neredeyse hiç yaşanmıyor. Herhangi bir sorun olduğunda müşteri hizmetleri saatlerce telefonda canlı destek veriyor, herhangi bir arızada tamir değil birebir sıfır telefonla değişim yapıyorlar. Parmak izi okuyucu home butonunda bulunuyor dokunman ile telefonun açılması bir oluyor, sürtmeye falan gerek kalmıyor samsung s5 deki gibi. ben iphone 5s 64 gb kullanıyorum, çok çok memnunum.

5s kullanıcısı olarak yorumlarınıza kesinlikle katılıyorum hocam:)

-alacağın telefonun ne olacağını bilemem ama uzun vadede tıkanmadan sürekli kullanabileceğin aramalarda tıkanma problemi olmayan bir cihaz için ios işletim sistemi seçilir.

-ama yok ben 2-3 yıla bir tel değiştiririm diyorsanda android ideal ama 2 yıl sonra bile yeni güncellemelerle yavaşlamakta ya da şirketler yeni cihaz satabilmek adına güncelleme vermemekteler. ileride bu problemler daha da artacaktır çünkü yeni bir telefonun lansmanı maksimum 6-8 ay artık.

(note 2 kullanıcısıyım 2 yılım dolmadı ama telefonumda tepkime süreleri sorunu oluşuyor. sürekli wipe data factory reset de iş değil masaüstü pc gibi.)

iphone 5s kullanıyorum, şimdiye kadar ne bir kasma ne bir takılma ne bir çökme görmedim, tavsiye ederim :+1:

nexus 5 in suyumu çıktı. canavar gibi telefon. tüm işlerimi görüyor. fiyatı da makul oldukça. güncelleme desen 1 gün sonra geliyor başka telefonlar 2-3 ay bekleyedursun. ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum çok hızlı çok seri tüm gün twitter facebook fq mail google arama derken neredeyse hiç gün içinde şarj etmedim gece yatmadan şarja takıyorum ertesi gün devam. tavsiyemdir düşünülür

Al bi discovery elite ( kullanıcısı olarak söylüyorum )
bak keyfine

aktasankara' Alıntı:
iphone 5s kullanıyorum, şimdiye kadar ne bir kasma ne bir takılma ne bir çökme görmedim, tavsiye ederim :+1:

aynen hocam, çok sağlam bir işletim sistemi var ios'un, android gibi değil androidde kimin ne yaptığını bilemiyorsun yavaşlamalar-kasmalar-donmalar mutlaka oluyor.

Uzun zaman sonra yorum yazmış oldum ama arkadaşlar geçen sene ben de discovery elite aldım şimdi arızalı çok donuyor, internet hızında sürekli sorun var ayrıca kablosuz da çekmiyor hiç bundan daha düşük model telefonlarda kablosuz acayip hızlıyken ben de görmüyor bile garantiye göndereceğim, belki alan olur ya da niyetlenen diye yazmak istedim bir yıl sonra problem çıkarıyor en sonunda gidip iphone alacağım sanırım :lol: :wink:

Geri