Sanırım et beni

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar burnumun içerisinde ilginç bir cisim çıktı kestim tekrar çıktı ve dahada büyüdü et beni sanırım çok garip görünüyor hangi doktora aldırmam lazım bunu ya da ne yapmam lazım böyle birşey yaşayan oldu mu?

hocam Geçmiş olsun. ama kesmeniz iyi değil bildiğim kadarı ile.
vakit kaybetmeden mutlaka doktora gidin ve(mutlaka incelemesini yaptırın :!: )

kbb
kulak burun boğaz... burun amilyatlarını onlar yapar. Geçen sene olmuştum.

Hocam geçmiş olsun benzer bir durumu 2 yıl önce yaşamıştım. Dudağımın yanında sivilce gibi bir şey çıkmıştı traş olurken kestim yanlışlıkla uzun süre kanadı. Sonra yine çıktı daha da büyüdü arada kanıyordu, kanadığı zaman çok uzun süre kanıyordu sivilce gibi hemen geçmiyordu. Damar tümörü dediler, genelde kötü huylu olmazmış. KBB bölümünde küçük bir operasyon yaptılar lokal anestezi ile aldılar. Patelojiye gitti tümör çıktı ama iyi huyluymuş sonra bir daha çıkmadı.

Cildiye olabilir. Benim de alnımda öyle birşey çıkmıştı. Cildiyeye gittim. Doktor tüp içersinde birşey gösterdi. Bundan üzerine sıkacağız ve donduracağız dedi. Ama öncesinde bunu kabul ettiğime dair bir imza aldı. Neden bilmiyorum. Öylece geciverdi. Daha önce de çıkmıştı biraz daha büyüğü. Sürekli kanatıyordum ve gecmiyordu. Cildiye plastik cerraha yönlendirdi ve küçük bir operasyonla aldılar. Tekrar cıkmaması için sinir uclarına kadar kazıdılar o bölgeyi ve çok minik bir dikiş attılar ama hiç iz kalmadı.

Geri