Şanlıurfa: EĞİTİMBİR-SEN'den toplu istifa edeceğiz

Kodla Büyü
aydin67' Alıntı:
Ben Eğitim-Bir Sen2 sendikasına üyeyim.
İstifa edip ne yapacağız,sendika ya ayda 10 TL kesiliyor üç ayda 45 geri veriyorlar,ayrıyetten benim düşünce yapıma uygun ve en önemlisi aldıkları aidatları bizim için harcıyorlarşbizim için hayır bile yapıyorlar,nitekim örgütlü olmak güç oluşturuyor,eğitim bir-sen sendikasından memnunum vesselam.

SEvgili hocam ben senin düşünce yapının ta en derin en uçsuz bucaksız noktalarına saygımı sunarım elbette herkesin düşün ce yapısı kendine aittir. Diğerlerine de buna saygı duymak düşer o sebeple düşünce yapınızın ta en uç noktasına kadar saygım var vesselam. :)

ist_koord' Alıntı:
bence istifa değilde linkteki gibi bir eylem etkili olacaktır. https://twitter.com/#!/TwitDayi/status/152712461080997888/photo/1/large :)

Bu arada ben isminde Türk bulunan sevgili sendikamsımıza üyeydim eşim ise isminde Bir bulunan sendikamıza üye size küçük bir bilgi eşim bundan 1 sene evvel dilekçe verip sendikasından istifa etti, en azından biz öyle sandık ancak sonradan öğrendikki hala bu sendikamıza üye dedik noluyor dedilerki dilekçede ıvır zıvır bilmem ne hata varmış o sebeple işleme konulamamış. Len adam işleme koymuyoruz diye haberdemi vermez diyecektim ama duyma sıkıntısı olanlarla konuşmadığım için birşey demedim.

1- dilekçeyi vermeniz garip ama istifa edebilmeniz anlamına gelmiyor.
2- bizi önemserlermi demeyin bir kişiyi kaybetmemek için bile türlü entrikalar çeviriyorlar.
bilip bilmeden yine çamur atmışın. evet okula dilekçe vermek yetmiyor ek3 formu üç adet doldururlur ev bunlardan bir tanesi sendikanın genel merkezine gönderilir. yoksa sendika ne bilsin
ikincisi üye gözükmeniz sizin üye olduğunuz nalamını taşımaz önemli olan maaş kesintisidir. sendiklar üye sayılarını maaş kesintisine göre belirler. siz üye gözükseniz bile maaşınızdan kesilmiyorsa üyeliğiniz remen düşmüştür zaten

aydin67' Alıntı:
İstifa edip ne yapacağız,sendika ya ayda 10 TL kesiliyor üç ayda 45 geri veriyorlar,ayrıyetten benim düşünce yapıma uygun ve en önemlisi aldıkları aidatları bizim için harcıyorlarşbizim için hayır bile yapıyorlar,nitekim örgütlü olmak güç oluşturuyor,eğitim bir-sen sendikasından memnunum vesselam.
hangi hayırı yapıyorlar merak ettim
ayrıca eğitim bir sen güç olmak anlamına gelmiyor yalakalıktan başka bir şey değil
ayrıca ayıp üç kuruş için sendkalı olmuşun bari söyleme

aydin67' Alıntı:

abooo :-1: :-1:

Geri