Satılık Asus EeePc 1000HA

Kodla Büyü
sıfırı zaten kaç para ki netbookların hocam. aynı paraya haftasonu indirimleriyle sıfırını alır millet. o paraya satamazsın.

hocam ben ilgileniyorum. sormak istediğim bazı şeyler var.

-ürünün garantisi bittimi? nereden alındı
-çantası var mı?
-şarj kaç saat gidiyor şu an
-üzerinde belirgin şekilde çizik-kırık-kahve çay lekesi vs var mı?
-programlar çalışırken takılma oluyor mu? çünkü bir arkadaşta vardı beni verem etti kullanırken.explorerda bile takılıyor kalıyordu

her_dem' Alıntı:
sıfırı zaten kaç para ki netbookların hocam. aynı paraya haftasonu indirimleriyle sıfırını alır millet. o paraya satamazsın.
sayın hocam naaptın sıfır asus netbook lara bi gir bak istersen. fiyat da GET fiyatı. Komisyonlu olduğu için. Elden alanlara daha da düşer.
Bulabildiğim Asus a ait en ucuz sıfır ürün 470 lira. ve emin ol hocam bu model çok daha iyi bir model sadece eksi bir modeli. Makine bende şu an ben kefilim.

tcoalngsau' Alıntı:
hocam ben ilgileniyorum. sormak istediğim bazı şeyler var.

-ürünün garantisi bittimi? nereden alındı
-çantası var mı?
-şarj kaç saat gidiyor şu an
-üzerinde belirgin şekilde çizik-kırık-kahve çay lekesi vs var mı?
-programlar çalışırken takılma oluyor mu? çünkü bir arkadaşta vardı beni verem etti kullanırken.explorerda bile takılıyor kalıyordu

Hocam makineyi ben kullandım. Bana hiç bir problem çıkarmadı. Bütün soketlerini kontrol ettim. Şarj cihazı kablosu herşeyi. Bugün kablosunu çıkarıp şarjda ne kadar durduğunu söyleyebilirim. Hiç bir çizik ya da leke yok.
Çantası yok garantisi bitmiştir büyük ihtimalle alındığı yeri de sorarım.
http://www.sarihangusto.com/
Ürünün sahibinin iş yeri sayın hocam. Kendisi nişanlımın yeğeni olur. Sadece iş yerinde internete girmek için kullanılmış olduğu masadan bile kaldırılmamış. Normal laptop almaya karar verdiler bu yüzden satılıyor.

mfk' Alıntı:
her_dem' Alıntı:
sayın hocam naaptın sıfır asus netbook lara bi gir bak istersen. fiyat da GET fiyatı. Komisyonlu olduğu için. Elden alanlara daha da düşer.
Bulabildiğim Asus a ait en ucuz sıfır ürün 470 lira. ve emin ol hocam bu model çok daha iyi bir model sadece eksi bir modeli. Makine bende şu an ben kefilim.
biliyorum hocam sıfırları dediğin fiyat civarlarında. ancak arada medyamark gibi büyük firmalar indirim yapıp 420-425 lira civarına çekiyolar fiyatları. onu demek istemiştim.sıfırına 420 liraya denk getirip alabileceğim makinaya 380 lira verilmez benim görüşüm. ama fiyat dahada düşecekmiş ben öyle takip edip alamıyorum diyen arkadaşlar içinde sıfırının üçte bir fiyatı düşüğe geliyo. alanada satanada hayırlı olsun.

Biraz daha fiyatı aşağı çekmelisin kişi bu ürüne vereceği parayı 100 TL ekler sıfırını alır hem sorunsuz bir netbook olur hemde 2 yıl güvencesi olur. Eğer gerçekten niyetin varsa üçüne beşine bakma sat. :)

şimdi arkadaşlar şunu da belirtiyim. Asus un her modelinin bu model kadar batarya ömrü yok. Tuş takımı ve tasarımı bu kadar başarılı değil. Eş değer modelin fiyatı 570 liradır tek farkı 2 gb ram olmasıdır. Şu an 4.5 saati geçen bir pil ömrü var. LDC ekran kalitesi de iyi. artı çizik aşınma hiç bişey yok makinada. Şarj cihazı orjinal. Ayrıntılar var anlayacağınız. 350 zaten son fiyatı. GET e bakmayın elden vermeyi düşünüyorum zaten de üşengeç alıcı çıkarsa diye get koydum :)

Geri