Satılık Opel Corsa 1.3 CDTI dizel 2012-74.500 km

Kodla Büyü
Temizliğine garanti veriyorum arkadaşlar. Yazdığımın dışında bir şey yoktur.

Muayeneyi yeni yaptırdım. Sıfır kusur ile geçti. 09.02.2021 e kadar (2 yıl) geçerli. Muayene derdi yok.

plakayı neden gizliyorsunuz hocam? şahsi fikrim; bu tarz ilanlara hep mesafeli ve tereddütlü yaklaşmışımdır. sanki gizlediği birşeyler var gibi :)

plakayı neden gizliyorsunuz hocam? şahsi fikrim; bu tarz ilanlara hep mesafeli ve tereddütlü yaklaşmışımdır. sanki gizlediği birşeyler var gibi :)
aynen öyle hocam her şeye kefilim diyip plakayı gizlemek.....sebep?;)tramer sorgusunun yapılmasına karşısınız demek yoksa plakadan şahsınızı araştırıp özel bilgilerinize ulaşma gibi bi şansımız zaten yok. :)

Özelden plaka ya da şasi no atılır. Kesinlikle gizlenen bir şey yoktur. Söz konusu değildir. Sadece plaka bir takım yerlere alet edilebiliyor. O açıdan gizliyorum.

takas düşünürsen bende opel astra j kasa 2012 sport model var bita. o da 1.3 dizel sonruflu. araç küçültmeyi düşünüyorum konuşalım. 100 binde

Ev aldığım için borcum var ve ödemek için satıyorum. Nakit sıkıntısından dolayı.

Fiyat düştü pazarlık payı vardır plaka isteyenlere özelden atılır. Plaka başka yerlerde istismar edilmesin diye paylaşmak istemiyorum.

Geri