Satranç Egzersizi için Gerekli Belgeler

Kodla Büyü
Egzersiz günlerini sizin egzersiz açacağınız güne göre düzenlemeniz gerekiyor. Genelde üzerinde değişiklik yapıyorum. Eğer konularda farklı bir yöntem izlemek isterseniz. CT-ART 4.0 veya CT-ART 3.0 kullanarak Taktik tema konularını plana DAHA FAZLA dahil edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Satranç egzersizi açmak isterseniz hocam. Açınız. Eğer egzersizin yapılamayacağı ile ilgili bir üst yazı gelmedikçe kursunuz devam edecektir. Kim bilir yıl boyunca bile açılabilir. Peki bundan sonrası ne olacak. Belki belgeleri MEB vermek isteyecektir. Zira kurs ücretleri ve vize ücretleri bayağı bir yükseldi. Protokolün iptal nedeni hakkında bilgim yok.

En basit haliyle 4 sayfalık bulmaca ekinde bir tane bile satranç problemi yok. Bir de tersini bir düşünün. GazeteSatrancın ülkemizdeki değerini alın burdan ölçün, biçin.

2011’de yardımcı antrenör belgesini aldım ama hiç egzersiz açmadım henüz.
Seçmeli ders olarak girerim diye düşünüyordum ama onu da zeka oyunları yaptılar.
Bakalım ne olacak bundan sonra.

Konuyu hortlatayım.
Arkadaşlar elimde 2006 yılında Satranç Federasyonundan aldığım 1. Kademe Satranç Antrenör Belgesi var. Daha önce hiç satranç egzersizi açmadım. Bu belgenin belli bir geçerlilik süresi var mı acaba. Belgesi olan arkadaşlar cevaplarsa memnun olurum.

Geri