savaş oyunu yardımcı olabilirmisiniz?

Kodla Büyü

06Davut

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
slm arkadaşlar ünv de 2006-2007 zamanında oynadığımız savaş oyunu vardı. 5 6 asker seçiyorsun diğer oyundaki askerleri öldürüyorsun cantır strike gibi ama farkı

4 asker seçip oyuna başlıyorsun. oyunda vurulunca diğer asker olarak devam ediyorsun, karşı taraf bilgisayar askeri seni görsün yada vurdun ölmedi bağırıyor yardım çağırıyor. birde diğer savaş oyunları gibi değil düşman askerler geziyor sürekli sabit durmuyorlar. yani sessiz dikkatli oynuyorsun
BU OYUNUN İSMİ BİR GELMEDİ AKLIMA BİLEN VARMI ARKADAŞLAR.

counter gibi demişsin 4-5 asker seçiyorduk demişsin, fps tarzı mı yoksa rpg ya da strateji gibimi?

yok strateji oyunu değil sen asker oluyor bizzat oynuyorsun ölürsen diğer asker olarak devam ediyorsun ilk basta ayarlamaz isen grubun seninle geliyor bir anda 4 askerin ölmesindense diyorsun onları arkada bırakıp tek tek gidiyorsun mantıklı olarak. multi player oynadık 2 kişi birlikte düşman askerlerini vurmak için tabi ikimizinde ekibi vardı zor savaş oyunu idi baya zevkli idi bi gelmiyo ismi aklıma

ahmetismet' Alıntı:
counter gibi demişsin 4-5 asker seçiyorduk demişsin, fps tarzı mı yoksa rpg ya da strateji gibimi?

fps tarzı oyun counter gibi bölüp seçip 4 5 kişi ile gidiyorsun ama sessiz oynuyorsun her türlü silah var düşman askeri her yerde gezebiliyor aha şurda öldum ikincisinde orda olacak gidecem vuracam diyemiyorsun. ve komutları normal asker gibi zayıf canlı değil bacağına felan vurdun ölmüyor

hazır konu açılmışken çocukluğumdan aklımda yer etmiş bir oyunu bende sorayım. 4 seçenek var tank helikopter jip ve başka birşey daha, birisini seçiyorsun ve alttan yukarı doğru çıkıyor. Oyun epey eski bi ara aradım ama bulamadım adını. Belki eski oyunculardan birisi hatırlar

Çok teşekkür ederim hocam sağolasın. Rainbow Six oyunu idi görsellerden baktım hemen oynadığım bölümleri gördüm

HOCAM O TAZ COK OYUN VAR GHOST REACON.. GHOST WARİOR.. BUNLAR IRAKTA GECEN SAVAS VE MEKSİKADA GECEN SAVAS OYUNLARI.. AYRICA CULL OF DUTY. COMMANDOS. DESERT STORM.. DELTA FORCE. VS VS AYRICA SWAT VE RAİNBOWSİX DE VAR

Geri