Sayfa No Verme

Kodla Büyü

tusuba

Aktif Üye
Arkadaşlar 8 sayfalık bir yazıda numaralandırmaya 3. sayfadan 2 ile başlamak istiyorum. kesme kullan kullan bi türlü istediğim sonucu alamıyrm. çok acil yardıma ihtiyacım var hatta biraz daha geniş anlatbilirsniz mutlu olurum forumda arama yaptım hiçbiri istedğim gibi olmuyr office 2003

2003 kullanmayalı uzun zaman oldu hocam o yüzden net bi tarif yapamayacağım ama hiç olmuyorsa ve aceleniz varsa, metin kutusuna yazarak istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

office 2003 için yazıyorum.
Ekle>sayfa numaraları>biçim>Başlangıç
buradaki kutuya yazdığınız değerden başlar sayfa numarası
yada arkadaşın dediği gibi metin kutusu ile yapabilirsin. kolay gelsin.

arkadaşım senin dediğin gibi olmuyr. örneğin 10 sayfalık bi yazıda 3. sayfadan 1 ile başlayark numara vermek istediğimde 2.syfann sonuna kesme atıp 3. sayfada ekle sayfa no da numarayı ilk sayfada gösteri devre dışı bırakıyrm. biçimde 1 den başlayarak no verebiliyrm fakat yazının 2. sayfasında 2 yaazısı (sayfa no) çıkıyr. 1. sayfadaki no yu ben devre dışı bıraktım 3 te no 1 den başlıyor fakat 2. sayfadaki 2 nolu sayfa nosunda nasıl kurtulurum veya nerde hata yapıyorum. (metin ktsu vs ile değil)

1. Dosyanızı açın

2. Ekle--> Sayfa numaraları--> Biçim--> 1,2,3 ... ---> Başlangıç 1 --> Tamam

3. 2.ci sayfanın sonuna gelin

4. Ekle --> Kesme --> "Sonraki sayfa" yı işaretleyin -->Tamam

5. Siz tamama bastıktan sonra otomatik olarak diğer sayfaya gelecektir.

6. Ekle--> Sayfa numaraları--> Biçim--> 1, 2, 3, ... ---> Başlangıç 1 --> Tamam

Umarım sorunuzu doğru anlamışımdır... Kolay gelsin...

arkadaşlar şöyle bi çözüm buldum 1. sayfa sonuna kesme 2. sayfa sonuna kesme 3. sayfa no verme işlemi 2. sayfa geri del ekle sayfa no ilk sayfada gösterme ben böyle istediğim sonucu aldım sizinle paylaşmk istedim

Sonuçta çıktı alacaksanız 2 dosya yapın :D
ilk dosya kapak için
2. dosya 3. sayfadan itibaren ben zamanında böyle çözmüştüm.

Geri