sayfa numarası ekleme yardım

Kodla Büyü

nefes23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar;
ekteki word dosyasına "KORUNAN HUKUKİ YARAR" başlıklı sayfadan itibaren sayfa numarası 1 den başlayacak şekilde numara vermek istiyorum beceremedim yolu var mıdır? yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

• GİRİŞ ÖDEVV en son hali.rar
    71.6 KB · Görüntüleme: 33
sayfa 6 ya kadar 1.bölüm sayfa 6 dan itibaren 2. bölüm olarak ayarlarsanız sayfa 6 dan itibaren 1 den başlayarak numaralandırır

Ekli dosyalar

71.6 KB · Görüntüleme: 25
arkadaşlar yapamıyorum bir türlü. ilk beş sayfada numara olmasını istemiyorum. numaralandırma 6. sayfadan başlasın. ve başlangıcı 1 olsun. kesme ekliyorum ama ilk beş sayfayada numara veriyor. görünüm üstü bilgi altbilgi ile bağlantıyı kesmeye çalıştım ama bağlantı kes butonu aktif değil. lütfen yardımmm

cogullu' Alıntı:
7. sayfanın sonuna gelin ekle/kesme/sonraki sayfayı seçin
daha sonra 8. sayfaya gelin ekle/sayfa numarası/biçim/başlangıçı 1 yapın
8. sayfadan itibaren 1 diye numaralandıracaktır
daha sonra ilk sayfaya gidip ekle/sayfa numarasından biçimi ordan da sayfa biçimini seçin ve romen rakamlarını seçin böylece ilk 7 sayfa romen rakamları ile olacak diğer 8 sayfadan itibaren de 1,2,3,4 diye sayfa numaraları verecektir.

denedim hocam olmuyor çünkü ben ilk beş sayfada numara olmasını istemiyorum :?: :?:

Buyur hocam böyle istedin herhalde.. üstteki yazını yeni gördüm tekrar düzenledim..

Ekli dosyalar

84.1 KB · Görüntüleme: 29
rohun' Alıntı:
Buyur hocam böyle istedin herhalde.. üstteki yazını yeni gördüm tekrar düzenledim..

hocam ilginize teşekkür ederim çok sağolun. nasıl yaptığınıza da yazarsanız memnun olcağım :?:

nefes23' Alıntı:
arkadaşlar yapamıyorum bir türlü. ilk beş sayfada numara olmasını istemiyorum. numaralandırma 6. sayfadan başlasın. ve başlangıcı 1 olsun. kesme ekliyorum ama ilk beş sayfayada numara veriyor. görünüm üstü bilgi altbilgi ile bağlantıyı kesmeye çalıştım ama bağlantı kes butonu aktif değil. lütfen yardımmm
Hocam bağlantıyı kesme düğmesinin üzerindeki üstbilgi ve altbilgi arasında geçiş yapma düğmeleri ile altbilgiye geçersen aktif olur.

Geri