Sayfa numarası

Kodla Büyü

HKN58

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar sayfa numarasını istediğim sayfadan başlatmak istiyorum örneğin 3. sayfadan itibaren 1 den başlayarak sayfa numarası versin. şimdiden teşekkürler

hakanpolatgil' Alıntı:
Hocam teşekkürler buldum kurcalayarak.
Bunun yerine şöyle şöyle yaparak oluyormuş deseniz de,aynı sorunu yaşayanlarda öğrenmiş olsaydı daha şık olmazmıydı acaba.Siz ne dersiniz acaba...

abtani' Alıntı:
hakanpolatgil' Alıntı:
Hocam teşekkürler buldum kurcalayarak.
Bunun yerine şöyle şöyle yaparak oluyormuş deseniz de,aynı sorunu yaşayanlarda öğrenmiş olsaydı daha şık olmazmıydı acaba.Siz ne dersiniz acaba...

Sizde bunun yerine hocam nasıl oluyormuş bizimlede paylaşırmısınız deseniz daha şık olmazmıydı acaba. Siz ne dersiniz acaba... :?:

Neyse şıklık yarışına girmeye gerek yok,sorunuzu çözmüşşünüz zaten,değmez.

neden herkes birbirine laf atma çabası içinde?
forumlar atışma yeri değil paylaşım yeri olmalıdır.

abtani arkadaşın dediğine katılıyorum, nasıl olduğunu söyleseniz daha şık oldu.
Bu arada sizi de kırmak istemem bunu bizimle paylaşır mısınız?

Hocam okulda müfettişler var ve tahmin edeceğiniz üzere bilgisayardan anlamadıkları için zırt pırt beni çağırıyorlar öyle bi dolaşırken sitede gördüm ki arkadaş hangi programı kullandığımı sormuş yardım etmek için tam cevap yazacaktım ki şöyle oluyormuş diye yine çağırdılar hiç bişey yazmayabilirdimde ama o an için kısaca yazıp işime bakayım dedim tekrar girdim nasıl olduğunu yazmak için fakat arkadaşın hiç hoşuma gitmeyen mesajını gördüm olay budur. dediğim gibi öyle bir mesaj yazacağına sorsaydı hocam nasıl oluyormuş diye bir yeri mi eksilirdi. neyse şöyle oluyormuş
*önce sayfa numarası koymak istemediğiniz bölümün son sayfasına gelip ekle-kesme-sayfa sonuna yı seçiyosunuz
*sayfa numarası koymak istediğiniz ilk sayfayı seçip görünümden üst-alt bilgi
*öncekine bağlan düğmesi aktifse o düğmeye basıp önceki bölümle olan bağlantıyı kesiyosunuz
*ekle-sayfa numarası
biçim-başlangıç=1
tamam.

Geri