scratch ı exe yapma

Kodla Büyü

theghost83

Süper Üye
Süper Üye
arkadaslar bu scratch projelerini exe yapma sansımız varmı. farklı kaydette falan bulamadım.. programın kendisi olmadan nasıl acabiliriz projeleri.

aakcakaza' Alıntı:

hocam bu yolladığınız programa sb uzantılı sctarct dosyasını gösterince ico sayfası diye bişi açıyor ve olmuyor, siz nasıl yapıyorsunuz?

aakcakaza' Alıntı:
zodiac' Alıntı:
aakcakaza' Alıntı:

hocam bu yolladığınız programa sb uzantılı sctarct dosyasını gösterince ico sayfası diye bişi açıyor ve olmuyor, siz nasıl yapıyorsunuz?
Hocam ico ya iptal deyin, default icon koyup calisiyor.

hocam default icon nerden nasıl koyacağım, yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

hocam sen icon koymayacaksın ilk açılan pencereden scratch projeni gösterip ok diyeceksin, 2.pencereye ise iptal diyeceksin.

aakcakaza' Alıntı:
hocam sen icon koymayacaksın ilk açılan pencereden scratch projeni gösterip ok diyeceksin, 2.pencereye ise iptal diyeceksin.

çok sağolun hocam teşekkürler..

halox' Alıntı:
@aakcakaza hocam dosyayı derledikten sonra açtığımda could not read şeklinde uyarı ile dosya görüntülenmiyor,sorun ne olabilir?

kendi bilgisayarımda sorun olmadan açıldı ancak okuldaki bilgisayarda exe oluştuktan sonra bomboş beyaz sayfa açıldı :(

Ben denedim,program ve yaptığım exe'ler win7'de ve XP'de çalıştı. Fakat 360 total security exe'yi çalıştırıp kapattıktan sonra virüs olarak görüp sildi. Avg virüs olarak görmedi. Kısacası çalışıyor teşekkür ederim

Geri